Mašinų poliravimo produktai profesionalams ir entuziastams

Padidėjęs mašininio poliravimo populiarumas paskatino sparčią pažangą formuluojant junginius ir poliravimo priemones, palengvinančias procesą. „Menzerna“ jau seniai yra profesionalių detalių gamintojų pasirinkimas, tačiau didėjant vartotojo rafinuotumui, „Menzerna“ įsitvirtina ir su automobilių priežiūros entuziastu.

„Menzerna“ yra gerai įsitvirtinę šioje srityje ir jau 125 metus kuria paviršiaus poliravimo produktus. Gaminiai, pagaminti Vokietijoje, iš pradžių buvo sukurti automobilių gamybos pramonei, kur svarbiausia yra greitis. Dėl laiko apribojimų gamybos linijoje reikia greitai ir efektyviai pašalinti trūkumus ir per daug purkšti, atsižvelgiant į aplinkos švarą. „Menzerna“ tikslas buvo pagerinti poliravimo proceso efektyvumą ir poliravimo rezultatų kokybę. Todėl jie sukūrė produktus, kurie pasiekia rezultatų greitai ir minimaliai susidaro dulkės.

Jie taip sėkmingai sukūrė savo gaminius. „Menzerna“ yra „Rolls Royce“, „Bentley“, BMW, VAG ir „Porsche“ tiekėja. Neseniai „Menzerna“ baigė išsamų savo produktų portfelio pertvarkymą, supaprastino asortimentą, performulavo kai kuriuos produktus ir pakeitė prekės ženklo pavadinimą. Kai kurie žinomi produktai buvo pervadinti, kad tilptų į naują formatą:

Spalvos yra koduojamos ir sunumeruotos, kad produktus būtų galima lengvai atpažinti pagal jų proceso kategoriją. Dėl jų užpildo ir formulės be silikono jie yra populiarūs visiems, pradedant automobilių gamintojais, profesionaliais detalių pardavėjais, automobilių kėbulų ir dažų parduotuvėmis ir baigiant kasdieniu automobilių priežiūros entuziastu.

„Menzerna“ produktų kategorijos

„Menzerna“ produktų linija suskirstyta į kategorijas, apibrėžtas pagal jų procesą: „Cut – Red“, „Polish – Yellow“, „Finish“ – „Green“ ir „Protect“ – „Blue“.

Be to, kiekvienas produktas yra pažymėtas skaičiais. Pirmasis skaičius, parašytas dideliu šriftu, nurodo, ar produktas priklauso kategorijai „Iškirpti“ (1), „Lenkiškas“ (2), „Baigti“ (3) ar „Apsaugoti“ (4). Vėlesni skaičiai rodo pjovimo lygį, palyginti su kitais tos pačios kategorijos produktais. Kuo mažesnis skaičius, tuo produktas yra labiau abrazyvus. Taigi etiketė su dideliu „1“ raudonu raštu nurodo 1 kategoriją – pjovimas. 1000 yra sunkesnis pjūvis nei 1100.

„Menzerna“ - „Tobulas poliravimas“, galima įsigyti UF

Poliravimo etapas (geltona etiketė, numeriu pažymėta 2) apima tris vidutinio pjovimo mišinio rūšis, iš kurių geriausia yra 2500.

„Menzerna“ - „Tobulas poliravimas“, galima įsigyti UF

Valymo etape (žalia etiketė, numeriu pažymėta 3) yra trys galutinio lako laipsniai, svyruojantys nuo 3000 iki 3800 (geriausi).

„Menzerna“ - „Tobulas poliravimas“, galima įsigyti UF

Yra trys paskutiniai žingsniai arba apsaugos produktai (mėlyna etiketė, sunumeruota 4) ir yra tiesiog identifikuojami pagal produkto pavadinimą.

„Menzerna“ - „Tobulas poliravimas“, galima įsigyti UF

„Menzerna“ produkto funkcija

Produktai taip pat priskiriami grupavimui pagal funkcijas:

 • A – Standartiniai gaminiai – tinka visoms reikmėms
 • B – Alternatyvūs gaminiai – nestandartiniams tikslams, įskaitant senesnius dažus
 • C – Specialūs gaminiai – atlieka kelias funkcijas vienu žingsniu arba turi unikalią savybę
 • D – Priedai – ne pagrindiniai procesai, bet neatsiejami nuo jų

Specialūs gaminiai atlieka kelis mašinos poliravimo veiksmus. Jų kategorija nurodoma sidabrinėmis etiketėmis, tačiau laikomasi spalvų kodavimo ir skaitinės formulės. Kaip „Super Heavy Cut 300 Compound“ spalva yra pažymėta raudonai, „Cut“ ir „300“ nurodo sunkesnį pjovimo lygį nei „Heavy Cut 400 Compound“. Jų specialus gaminio pavadinimas rodo, kad abu šie junginiai atlieka du pjovimo etapus.

Priedų gaminiai yra būtent tokie – aksesuarai. Kai kurių ar visų gali prireikti, atsižvelgiant į atliekamą darbą. „Liquid Matt“ sukurtas taip, kad gautų tą patį rezultatą kaip ir šlapio šlifavimo. „Control Cleaner“ pašalina lako likučius ir turėtų būti naudojamas tarp kiekvieno mišinio, poliravimo ir apsaugos proceso etapo, kad būtų galima vizualiai tikrinti dažus. „Endless Shine“ yra greitai išsiskiriantis purškalas, kurį galima naudoti po priežiūros plovimo, kad sustiprintų esamus sandariklio sluoksnius.

Žemiau mes pasirinkome produktą iš keturių kategorijų, kurios visos atlieka esminę mašinos poliravimo funkciją!

Sunkus pjovimo junginys 1000 Nuo 8,50 svarų

„Heavy Cut Compound 1000“ specialiai sukurtas greitai pašalinti šlifavimo žymes, buferio takelius ir atsitiktinius gilius įbrėžimus (RDS). Tepalinės alyvos leidžia ilgiau dirbti ir gamina kuo mažiau dulkių.

 • Šlifuojančios dalelės pašalina purškimą, šlifavimo žymes, įbrėžimus ir buferio takus
 • Sukuria tolygų šlifavimo efektą
 • Naudokite su kietu mišiniu

„Medium Cut Polish 2400“ nuo 9,95 svaro

Senesnius dažus, kurie prarado dalį natūralių aliejų, gali būti sunku ištaisyti, nesukuriant hologramų ir nesuderinus mikro. „Medium Cut Polish 2400“ sudėtyje yra tepalinių alyvų, leidžiančių visapusiškai pašalinti net ryškius defektus, pavyzdžiui, šlifavimo žymes, nepaliekant papildomos žalos dažams.

 • Sudėtyje yra subtilių abrazyvinių dalelių ir tepalų
 • Galima ilgiau dirbti su senesniais, sausais ir minkštais dažais
 • Forma be užpildų sukelia minimalų grįžimą

„Super Finish 3500“ nuo 11,95 svarų

Daugelis šiuolaikinių lakų turi atsparų įbrėžimams apdailą, todėl nedidelius trūkumus gali būti sunku ištaisyti.

„Super Finish 3500“ naudoja mažėjančius abrazyvus, kad trumpai atliktų lengvus įbrėžimus, sūkurius ir hologramas ant tarpinių ir atsparių įbrėžimams dažų.

 • Mažėjantys abrazyvai pašalina nedidelius trūkumus ir palieka blizgantį blizgesį
 • Tepalai leidžia ilgesnį darbo laiką, užkertant kelią mikrožydėjimui
 • Forma be užpildų užtikrina defektų pašalinimą, neužpildymą – minimalų grįžimą

„Power lock“ – 12,95 svarai

„Menzerna Power Lock“ yra polimerinės dangos sandariklis, tinkamas visų tipų blizgiems automobilių dažų paviršiams. „Power Lock“ ne tik suteikia didelį blizgesį, bet ir apsaugo nuo aplinkos kritimo bei pasižymi puikiomis vandens karoliukų savybėmis.

 • Patvari apsauga
 • Atbaido aplinkos nuosėdas
 • Suteikia puikų blizgesį

Visą „Menzerna“ produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“, kad gautumėte geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.