Nauji „Auto Finesse“ priedai dabar prieinami „Ultimate Finish“

Čia, UF, mes visada norime užtikrinti, kad turėtumėte prieigą prie visų geriausių ir naujausių detalių produktų rinkoje, ir po didelės paklausos džiaugiamės galėdami pranešti, kad keli nauji papildymai pateko į mūsų „Auto Finesse“ pasiūlymą .

„Nuo 99-ųjų“ spindintis „Auto Finesse“ yra gerai įsitvirtinęs detalių pasaulyje, o jų visapusiška automobilio priežiūra siūlo įspūdį tiek įprastiems savaitgalio entuziastams, tiek profesionalams. Ir tai nenuostabu. Nesąmoningi produktai yra švarūs ir paprasti naudoti, tačiau svarbiausia, kad rezultatai, kuriuos patirsite pabaigoje, visada yra labai įspūdingi

„Auto Finesse Revolution“ ratų muilas

Pirmoji nauja „Auto Finesse“ produktų partija dabar pateikiama mūsų svetainėje, o jūsų pasirinkimui žemiau pasirinktas siūlomas pasirinkimas. Neišmeskite akių, norėdami gauti dar daugiau „Auto Finesse“ produktų, kurie netrukus pasirodys UF!

Išnaikinti 9,95 svaro

Giliai išvalykite variklio skyrių naudodami „Eradicate“ variklio riebalų šalinimo priemonę – sunkiai veikiantį purvo valiklį, sukurtą specialiai sutepti riebalams ir kepamą ant kelio purvo nuo visų paviršių, esančių po gaubtu, nuo dažų, iki pliko metalo, plastiko ir gumos apdailos. Išnaikinti taip pat tinka naudoti ant durų staktų ir ratų arkų.

Auto Finesse išnaikinti
 • Labai putojantis riebalų šalinimo priemonė
 • Tinka moderniems ir klasikiniams variklio skyriams.
 • Saugus ant visų paviršių, nuo pliko metalo iki dažų ir gumos
 • Dvigubos durų staktos ir ratų arkos

Revolution ratų muilas nuo £ 8.95

„Auto Finesse Revolution“ yra pažangus giluminio valymo ploviklis, skirtas suskaidyti stabdžių dulkes ir kelio purvą, tačiau švelniai dažomas, poliruotas, anoduotas ir kitas specialisto apdailas, taip pat padeda išlaikyti ratų sandariklių tarnavimo laiką.

„Auto Finesse Revolution“ ratų muilas
 • Gilus valymas
 • Padeda pašalinti stabdžių dulkes
 • Tinka subtiliai dažytiems, poliruotiems, anoduotiems ir specialiai apdailintiems ratų tipams
 • Draugiškas ratų sandariklis

Satin padangų gelis nuo £ 8.95

„Satin Tire Gel“ yra pažangiausia naujovė apdailos gaminių pasaulyje, leidžianti jums nuspręsti, koks tiksliai jūsų padangos blizgesio lygis.

Skirtingai nuo tradicinių padangų tvarsčių, aukštųjų technologijų, be stropų formulė yra tinkama sluoksniuoti, todėl ji yra pirmoji tokio tipo danga, pasižyminti progresyvia apdaila. Tai reiškia, kad padengus vieną dangą, jūs gausite švarų, natūralų matinį satino išvaizdą. Taikant kelis sluoksnius vienas po kito, bus sukurtas itin drėgnas, blizgus blizgesys.

Kuo daugiau sluoksnių pridedate, tuo ryškesnė bus blizgaus automobilio apdaila. Satinas taip pat pasiūlys apsauginį elementų barjerą, kurio pagrindinė vandens pagrindo formulė sukurta taip, kad guma galėtų aktyviai absorbuoti, kad saugiai maitintų ir kondicionuotų padangas iš vidaus. Tai suteikia dar gilesnę apsaugą, padedančią kovoti su laikui bėgant paplitusiomis rudėjimo ir įtrūkimų problemomis.

„Auto Finesse Satin“ padangų gelis
 • Vandeninis padažas, galintis sluoksniuoti
 • Apdaila nuo natūralaus matinio paviršiaus iki šlapio ir blizgaus
 • UV inhibitoriai, padedantys kondicionuoti padangos šonus
 • Lengva naudoti ir be purslų

„Rag Top Hood Cleaner“ – 9,95 svarai

„Auto Finesse Rag Top Cleaner“ yra giliai valantis šampūnas, specialiai sukurtas palengvinti sunkų konvertuojamų gaubtų atnaujinimo ir atgaivinimo procesą.

Išoriniai audiniai, ypač jautrūs drėgmės absorbcijai, nešvarumų sulaikymui ir organinių medžiagų impregnavimui, „Ragtop Cleaner“ užpildo varginančią tuštumą tarp stiprių cheminių valiklių, galinčių pažeisti subtilius pluoštus, ir tirpalo, kuris nebus veiksmingas aktyviai skaidant ir keliant sunkiausius teršalus.

Sujaudinant „Rag Top Cleaner“ greitai putoja, kad sukurtų galingą tirpalą, kuris giliai įsiskverbia į audinius, kad chemiškai suardytų kietiausias nešvarumus ir aplinkos nuosėdas, nenušlifuodamas viduje esančių pluoštų.

„Rag Top Cleaner“
 • Veiksmingai pašalina nešvarumus kartu su giliai įsišaknijusiais organiniais teršalais – įskaitant pelėsį ir samaną
 • Paprasta naudoti
 • Saugus audiniams be skaidančių skaidulų

„Rag Top Hood Protector“ – £ 14,95

„Auto Finesse Rag Top Protector“ yra specialiai sukurtas purvo sulaikymo ir organinių medžiagų impregnavimo audiniuose konvertuojamuose gaubtuose sprendimas. Sukurtas sukurti apsauginį hidrofobinį barjerą, kuris yra neprieinamas ne tik nešvarumams, bet ir aktyviai jį atstumia. „Rag Top Protector“ yra greitas ir paprastas būdas užkirsti kelią potencialiai žalingoms aplinkos nuosėdoms įsitvirtinti pluoštuose. Šis produktas neleis įsišaknyti organiniams teršalams, tokiems kaip pelėsiai ir samanos.

 • Saugus naudoti visų tipų audinio gaubtui
 • Sudėtyje yra UV inhibitorių, kurie ilgainiui sumažina blukimą
 • Paprasta programa
 • Apsaugo nuo nuosėdų, nešvarumų ir kitų teršalų patekimo

Visą „Auto Finesse“ produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.