Park Smart“: geriausios automobilių stovėjimas

Šimtai milijonų amerikiečių vairuodami automobilius suprantama, kad automobilių stovėjimo aikštelė gali būti perpildyta.

Šiuolaikinio skaitmeninio amžiaus dėka automatizuotos parkavimo programinės įrangos sistemos supaprastino šį procesą. Jei valdote automobilių stovėjimo aikštelę, tikslinga pasinaudoti tik parkavimo valdymo programinės įrangos privalumais.

Galų gale, visa kita automobilių stovėjimo aikštelė seka šią technologinę revoliuciją. Apsvarstykite šią statistiką. Tai rodo, kad iki 2025 m. Šiaurės Amerikos pažangios (arba automatizuotos) automobilių stovėjimo aikštelės uždirbs 24 mlrd. USD pajamų .

Atėjo laikas investuoti į automobilių stovėjimo aikštelės valdymo sistemą, kad optimizuotumėte savo veiklą. Vis dėlto, norint išsirinkti geriausią turimą parkavimo valdymo sistemą, reikia naršyti po daugybę trūkumų.

Geros naujienos yra tai, kad perskaitę šį straipsnį patekote į reikiamą vietą. Žemiau pateiktas išsamus jūsų vadovas norint rasti geriausią parkavimo valdymo programinę įrangą.

Žinokite, ko jums reikia sprendžiant automobilių stovėjimo aikštelę

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra tirti automobilių stovėjimo aikštelių tipus rinkoje. Galite investuoti į paprasto monetų stoties aparato sprendimą, pavyzdžiui, kaip lengvą mokėjimo mašiną stovėjimo aikštelėje.

Vis dėlto jums gali prireikti sudėtingesnės automobilių stovėjimo vietų kontrolės. Tokiu atveju jums reikės išsamesnio aparatinės ir programinės įrangos sprendimo.

Visų funkcijų automobilių stovėjimo sistemos gali pasiūlyti jūsų svečiams automatinį patvirtinimą. Kai jie parkuojasi jūsų aikštelėje, jūsų programinė įranga stebi jų laiką ir reikalaujamą mokėjimą.

Jūs taip pat pasirenkate, kaip norite mokėti už savo automobilių stovėjimo aikštelę.

Norėdami įdiegti lankytojų mokėjimus, galite įdiegti „Walk-up“ vietą. Kita vertus, galite integruoti programinės įrangos sprendimą, kad svečiai galėtų mokėti už patogumą palietę telefoną naudodami „Apple“ piniginę, „Google“ piniginę ar daugelį kitų elektroninės piniginės parinkčių.

Beje, jūs turite galimybę įtraukti įvažiavimo ar išvažiavimo barjerą į savo automobilių stovėjimo aikštelę. Ši sistemos funkcija leidžia dar labiau kontroliuoti, kas yra ar nėra leidžiamas jūsų automobilių stovėjimo vietose.

Jums pasisekė, kad iš esmės galite pritaikyti savo idealų parkavimo sprendimą. Nemokėsite už paslaugas ar funkcijas, kurios nėra prasmingos jūsų verslui.

Vis dėlto jūs turėsite apsvarstyti savo automobilių stovėjimo aikštelės sprendimą, atsižvelgdami į savo pramonės šaką ir klientus.

Išnagrinėkite savo potencialų automobilių stovėjimo valdymo sistemos teikėją

Kai samdote bet kurį programinės įrangos sprendimų tiekėją, protinga atlikti daugybę foninių tyrimų. Norėdami pradėti, perskaitykite atsiliepimus ar atlikdami greitą „Google“ paiešką galite parodyti, ar su tuo programinės įrangos tiekėju nėra susietos pagrindinės raudonos žymos. Tada susisiekite su savo galimu parkavimo valdymo sistemos teikėju. Kaip jaučiatės gerai žinodami savo sritį? Galų gale, automobilių stovėjimo aikštelės yra visur, ir jos turėtų sugebėti pritaikyti savo klientų poreikiams.

Apsvarstykite, kokia didelė automobilių stovėjimo aikštelė ir garažų pramonė yra visoje JAV. Jau 2019 m. Jis uždirbo 10 mlrd. USD pajamų. Kitaip tariant, jūsų automobilių stovėjimo valdymo programinės įrangos tiekėjai turėtų turėti daug patirties.

Peržiūrėkite svetaines ir pasikalbėkite su operatoriais. Tai darydami galėtumėte gauti puikią įžvalgą, ar konkretaus sprendimo teikėjo samdymas būtų jūsų interesas.

Supraskite išlaidas ir įvertinkite turimą biudžetą

Žinoma, kaina yra vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti parkavimo programinei įrangai. Jūs norite įsitikinti, kad verta investicijų grąžos. Kaip atsakingo verslo savininkui, jūsų svarbiausias prioritetas yra įmonės apatinė eilutė. Jūs ne tik paliekate savo automobilių stovėjimo valdymo pelną galimų žmogiškų klaidų rankose, bet ir turite pasitikėti, kad jūsų darbuotojai laikosi etikos kodeksų. Užuot prisiėmę riziką, automatizuokite savo automobilių stovėjimo valdymą. Tokiu būdu galite užtikrinti, kad gausite pelnytą pelną.

Gera žinia ta, kad strateginis automobilių stovėjimo valdymas yra vertas investicijų į jūsų laiką ir išteklius. Parkavimo valdymo programinės įrangos sistemos gali padėti padidinti pajamas ilgainiui. Išsamesnės informacijos rasite šiame straipsnyje apie automobilių stovėjimo valdymo sistemas .

Jei samdote darbuotojus, kurie tvarkytų jūsų automobilių stovėjimo aikštelę, kiek jūs jiems mokate? Pinigai, kuriuos kainuoja automobilių stovėjimo aikštelės personalas visomis valandomis ir automobilių stovėjimo palydovų mokymas, gali būti reikšmingi. Jie turi išsamiai aprašyti laisvas vietas ir atitinkamai apmokestinti svečius už automobilių stovėjimą.

Naudokite analitinius duomenis, kad pagerintumėte savo automobilių stovėjimo operacijas

Geriausia automobilių stovėjimo valdymo sistema turėtų suteikti jums išsamius analitinius duomenis. Šie duomenys gali būti naudojami įvairiais būdais, kaip ilgainiui pagerinti automobilių stovėjimo aikštelę. Pavyzdžiui, galite pastebėti, kad piko metų sezonuose jūsų komercinėje automobilių stovėjimo aikštelėje yra daugiau eismo. Turėdami šį duomenų rinkinį galite užtikrinti, kad jūsų pritaikytos rinkodaros pastangos teiktų pirmenybę šiems nepopuliariems metų laikams. Tokiu būdu jūs galite tyčia stengtis, kad automobilių stovėjimo aikštelė būtų pilna, o pajamos padidėtų visus metus.

Jūs esate atsakingas už analizės duomenų įvertinimą ir protingus patobulinimus. Norėdami gauti profesionalių patarimų, galbūt verta kreiptis į jūsų automobilių stovėjimo aikštelės valdymo paslaugų tarnybos ekspertus!

Investuokite į idealų parkavimo valdymo sistemos sprendimą šiandien

Šiame straipsnio punkte turėtumėte jaustis patogiai nustatydami geriausias automobilių stovėjimo aikštelės valdymo sistemas rinkoje. Jei norite išsiskirti iš konkurentų automobilių stovėjimo aikštelėje, į tai žiūrėsite rimtai. Štai kodėl verta skirti laiko galimam programinės įrangos sprendimui ištirti. Išnaudokite visas savo investicijas užtikrindami, kad sistemos programinė įranga būtų efektyvi ir ja būtų lengva naršyti.

Nesvarbu, ar valdote viešbutį, ar turite biurų pastatą, mūsų aukščiausios kokybės automatizuoto parkavimo sprendimas yra jūsų interesas. Štai kodėl raginame naršyti likusioje mūsų svetainės dalyje, kad gautumėte daugiau informacijos apie automatizuotas parkavimo sistemas. Norėdami pradėti, patikrinkite išsamią informaciją apie mūsų šiandien galimus parkavimo programinės įrangos sprendimus. Mes teikiame pirmenybę savo klientams geriausių automobilių stovėjimo aikštelės turtų valdymo sistemoms šiandieninėje skaitmeninėje eroje.