Kaip plauti automobilį su Joe Huntley

Mums pasisekė automobilių priežiūros ir detalių pasaulyje, kad turime tiek fantastiškų produktų, iš kurių galime rinktis kas savaitę atliekant techninės priežiūros plovimą. Tačiau turint tiek daug galimybių rinkoje, kartais pasirenkant sau tinkamą užduotį, dažnai tai gali tapti sudėtingu sprendimu.

Pavyzdžiui, esate automobilių šampūno rinkoje. Dabar norite šampūno ir kondicionieriaus? O gal prausiklis ir vaškas? O gal net keramikinis šampūnas? Variantai gali atrodyti begaliniai, ir jei norite tiesiog gerai atlikti darbą, bet per protingą laiką, pažvelkite į tai, ką siūlo SANSOM.

Prieš tai, kai jis tinkamai panaudojo gana nešvarų „Jaguar XF“, mes sukabinome savo rezidentą Joe Huntley su SANSOM gėrybių kolekcija. Galite peržiūrėti visą vaizdo įrašą, kaip Joe transformuoja „Jag“ žemiau, arba galite peržiūrėti mūsų puikias nuorodas į kai kuriuos žemiau naudojamus produktus.

SANSOM techninė priežiūra | „Jaguar XF“ transformacijos automobilių plovykla

Jei dar neturėjote laiko įrašyti viso vaizdo įrašo, nepamirškite peržiūrėti toliau pateikiamų produktų nuorodų. Įtraukėme patogius sparčiuosius klavišus, kurie nukreips jus iki taško, kuriame naudojami produktai.

SANSOM Reaktyvusis ratų valiklis nuo £ 9.95

Akimirksniu pamatysite vykstančią cheminę reakciją, kai Joe naudoja reaktyvųjį ir dėl to susidaro gili violetinė spalva. Skirtingai nuo daugumos bendrosios paskirties nuopjovų arba geležies geležies valiklių, „Reactive“ buvo specialiai sukurtas ratams valyti. Derinant geležies pašalinimą su kitomis riebalų šalinimo priemonėmis ir valymo priemonėmis, jie pašalina riebius nešvarumus ir nešvarumus, kurie taip pat kaupiasi ant jūsų ratų. Be to, „Reactive“ naudoja nerūgščią – pH neutralią – didelio stiprumo kompoziciją, ji net nekvepia.

Stebėkite Joe naudodamiesi „SANSOM Reactive Wheel Cleaner“

SANSOM reaktyvus
 • Ne rūgštus pH Neutrali formulė
 • Specialiai sukurtas ratų valymui.
 • Vyksta cheminė reakcija ir susidaro gili violetinė spalva
 • Didelio stiprumo formulė – nėra labai blogo kvapo

SANSOM baltos sniego putos nuo 9,95 svarų

Sukurtas kovoti su dideliu nešvarumu, kuris paprastai susidaro važiuojant rudens ir žiemos mėnesiais, „White Out“ yra stiprus valiklis, kuris skaido riebią plėvelę, prieš ištirpindamas ir pašalindamas purvą, druską, kruopas ir dar daugiau.
Iš esmės „White Out“ pašalins kuo daugiau žiaurumų, kol šampūnas ir plaunamosios pirštinės bus paliestos.

Žiūrėkite Joe naudodamiesi SANSOM White Out Snow Foam

SANSOM White Out
 • Iš anksto nuplaukite putų valiklį
 • Ardo purvą, druską, kruopas ir kitus teršalus
 • Nekontaktinis sprendimas
 • Idealiai tinka naudoti žiemos mėnesiais

SANSOM „Squeaky“ prabangus šampūnas nuo 9,95 svarų

Greitai tampantis vienu iš produktų, dėl kurių SANSOM mėgėjai vis grįžta (ir mes manome, kad Joe tikriausiai taip pat padarys ir tai išbandęs!), „Squeaky Luxury Shampoo“ yra vienas iš tų produktų, „kurie daro būtent tai, ką sako ant butelio“. Nėra painiojamų blizgesio stipriklių ar vaškų, o tik kokybiškas, prabangus šampūnas, suteikiantis daugybę putų.

Naudojant sudėtingų paviršinio aktyvumo medžiagų, ploviklių ir lubrikantų mišinį, „Squeaky“ taip pat yra pH atžvilgiu neutrali kompozicija, o tai reiškia, kad ji nenutrauks jokių esamų apsauginių dangų, kurios gali būti ant transporto priemonės.

Žiūrėk Joe naudodamas „SANSOM Squeaky Luxury“ šampūną

SANSOM Squeaky
 • Valo be vargo ir lengvai nuplauna, kad būtų baigta be dryžių
 • Nėra blizgesio stipriklių ar vaškų
 • pH neutrali kompozicija reiškia, kad ji nenutrauks jokių esamų vaško sluoksnių
 • Nuoseklios putos padeda pakelti ir apgaubti purvą
 • Labai tepamas – sumažinanti trintį tarp plovimo pirštinės ir dažų, sumažinant dažų sutepimo galimybę

„SANSOM Hydra Spray On“ apsauga nuo skalavimo nuo £ 16,95

„Hydra“ yra greitas ir paprastas būdas ant visų išorinių kietų paviršių, įskaitant dažus, stiklą, apdailą ir ratus, pridėti ilgalaikę apsauginę dangą. Joe vaizdo įraše jis iš tikrųjų naudoja „Hydra“ ant ratų po valymo, o vėliau perkelia gaminį ant dažų ir apdailos, parodydamas universalumą.

Užklijuota „Hydra“ suteiks greitą hidrofobiškumą ir karoliukų gamybą, kad jūsų mikropluošto rankšluosčiu būtų daug lengviau džiovinti. Siūlydami kelių mėnesių apsaugą, jei tęsite būsimus priežiūros plovimus pH neutraliu šampūnu, pvz., „Squeaky“, dar labiau padidinsite „Hydra“ dangos ilgaamžiškumą.

Žiūrėkite Joe naudodamiesi „SANSOM Hydra Spray On“ skalavimo apsauga

Hidra
 • Paprasčiausiai purkškite „Hydra“ ant švaraus ir šlapio paviršiaus, tada nuplaukite
 • Hidra iškart prisijungia prie paviršiaus, todėl jis tampa hidrofobiškas
 • Vanduo akimirksniu pakyla ir nurieda.
 • Palengvina džiovinimo procesą
 • Daugelio mėnesių apsauga
 • „Hydra“ tinka naudoti ant visų neporėtų išorinių kietų jūsų transporto priemonės paviršių, įskaitant dažus, stiklą, ratus ir plastikinius apdailos elementus.

SANSOM salono priežiūra Nuo 4,95 svarų

„Salono priežiūra“ valo ir dezinfekuoja visus transporto priemonės vidinius paviršius, suteikdama ramybę jums ir jūsų keleiviams kiekvienos kelionės metu. Galingas valiklis lengvai atpjauna riebalus, nešvarumus, dulkes ir nešvarumus ir yra idealus tonikas purvo kojų atspaudams ant durų slenksčių, kojų atramos, sėdynių atlošai ar net bagažinė.

Sudėtyje yra antimikrobinių medžiagų, kurios naikina virusus, bakterijas, mielių ir pelėsių sporas – visas bjaurybes, kurių nenorite pakabinti ant paviršių. Nuvalykite visas vietas, kurias liečia rankos, pvz., Durų rankenas, vairus, įrankių lazdos, jutikliniai ekranai ir apskritai jūsų prietaisų skydelis.

Salono priežiūra taip pat labai efektyvi audiniams, skaidydama mikrobus, kurie paprastai sukelia nemalonius kvapus. Patikrinta pagal visus atitinkamus kokybės standartus, „Salono priežiūra“ yra saugi naudoti, veikia greitai ir nepalieka likučių.

Žiūrėti Joe naudojant SANSOM salono priežiūrą

 • Galingas salono valiklis
 • Valo ir dezinfekuoja
 • Tiksliniai tepalai, nešvarumai, dulkės, nešvarumai ir dar daugiau
 • Tinka naudoti ant visų vidaus paviršių, įskaitant audinius
 • Naikina virusus, bakterijas, mieles ir pelėsius
 • Gaivaus kvapo kvapas

Visą SANSOM produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros bei detalių produktų iš viso pasaulio ir atgaivinkite savo „nešvarią kasdienę“!

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.