Geriausias priemiestinis automobilis 2018 m. – „NewCarTestDrive“

Atnaujinta: 2017 m. Lapkričio 8 d

Remiantis „New Car Test Drive“, visiškai naujas „Honda Accord“ yra geriausias 2018 m. Priemiestinis automobilis. Tie, kurie du kartus per dieną turi atlaikyti dviejų valandų važiavimą per intensyvų eismą, ras „2018 Accord“ prieglobstį.

Jei jūsų idėja apie priemiestinį automobilį yra ta, kuri užima pirmaujančias kuro sąnaudų diagramas, praleiskite šį straipsnį ir remkitės šiomis lentelėmis, nes jums to nereikia. Bet jei tai, ko iš tikrųjų norite, yra ideali transporto priemonė kasdieniam sustojimui išgyventi, tikras kokonas, apsaugantis jus nuo greitkelio, besiraizgančio piktais bičių darbais, tada nežiūrėkite toliau į visiškai naują ir labai rafinuotą „Accord“ seriją.

Taip, „Accord“ taupo degalus, o standartinė įranga yra EPA vertinamas 38 mpg greitkelis (ir dar geriau su „Accord Hybrid“). Taip, jie yra saugūs, juose yra visos naujausios aktyviosios ir pasyviosios saugos funkcijos.

Bet tai, kas išskiria naująjį „Accord“, yra jo tobulinimas. Sklandus, reaguojantis jėgos agregatas, sklandus važiavimas, trapus valdymas, tikslus vairavimas, ergonomikos paprastumas, navigacijos žemėlapiai, kuriuos galėtume tęsti, – visa tai sujungia į darnų, atpalaiduojantį priemiestį-mobilųjį.

Trumpai tariant, mes pasirinkome naują „Accord“, skirtą kovoti su „SoCal 405“ antradienio rytą arba ratą aplink Capitol Beltway vėlų popietę ketvirtadienį. Arba, jei turėtume vykti bet kur netoli Atlantos ar Bostono.

Eismas aplink didmiesčius yra siaubingas. Ir jei atrodo, kad blogėja, tai yra todėl, kad iš tikrųjų blogėja. Visa statistika rodo tai.

Jums reikia patogios kėdės, kad visa tai ištvertumėte. „Accord“ yra ta kėdė.

2018 m. „Accord“ pasiūlo naują važiuoklę, platesnę, žemesnę nei anksčiau, važiuojančią ilgesne ratų baze. Kabina yra erdvesnė ir tylesnė, ji tiekiama su naujais varikliais.

Galimi du varikliai. Mes pasirinkome atnaujintą 2,0 l variklį su turbokompresoriumi su 10 laipsnių automatine. Jis yra lygus, su lanksčia maitinimo juosta ir pasižymi greitesniu našumu nei standartinis 1,5 litro su CVT.

Naujasis „Accord“ jaučiasi rafinuotesnis už naująjį „Camry“ ar bet kurį kitą savo klasės automobilį. Tai keturių durų sedanas, todėl lengva atidaryti duris ir po ilgos dienos mesti į galinę sėdynę portfelį ar dar ką nors. Jei jums reikia vežti kitus aplinkinius žmones, galite tai padaryti. Bagažinė yra didžiulė, todėl oro uosto važiavimas nėra problema.

2018-aisiais pažymimi vienuoliktus metus trunkantys naujojo automobilio bandomieji važiavimai.