Šiaurės Amerikos metų automobilis

2018 m. „Honda Accord“ yra 2018 m. Šiaurės Amerikos metų automobilis, kurį skiria daugiau nei 60 prisiekusiųjų grupių iš spausdintos, internetinės ir transliuojamos žiniasklaidos. Naujų automobilių bandomojo važiavimo redaktorius Mitchas McCulloughas yra vienas iš tų prisiekusiųjų, kurie visi dirba nepriklausomai vienas nuo kito.

„Accord“ pelnė šį prestižiškiausią apdovanojimą, nes tai geriausias automobilis savo klasėje, visapusiškas išskirtinis sedanas. Dėl tų pačių priežasčių „New Car Test Drive“ paskelbė geriausiu priemiestiniu automobiliu 2018 m.

Patobulinimas daro išskirtinį 2018 m. Susitarimą. Viskas veikia sklandžiai, bet tiksliai, todėl tai yra puikus sedanas tiems, kurie kasdien kenčia intensyvų eismą. Naujo automobilio bandomajam važiavimui patinka 2,0 litrų turbokompresorius su 10 laipsnių automatine.

2018 m. „Volvo XC60“ pelnė Šiaurės Amerikos metų transporto priemonę, o „Lincoln Navigator“ – Šiaurės Amerikos metų sunkvežimį.

Patobulinimas yra žodis, apibūdinantis „2018 XC60“ ir „2018 Navigator“. Kiekviena iš šių trijų transporto priemonių yra sklandi ir rafinuota, be to, siūlo žmonių norimus privalumus ir funkcijas.