Geriausias priemiestinis automobilis 2017 m. – „NewCarTestDrive“

Naujo automobilio bandomasis važiavimas „Chevrolet Bolt EV“ paskelbė geriausiu priemiestiniu automobiliu 2017 m. – pirmąja elektrine transporto priemone, gavusia šį titulą.

Pasak „Chevrolet“, Boltas po federalinių mokesčių kreditų kainuoja apie 30 000 USD. Tačiau jis gali pasigirti 238 mylių EPA diapazonu tarp mokesčių ir matėme, kad vairuotojai nueina 265 mylių.

„Bolt“ yra aukštas kompaktiškas vagonas, penkių durų liukas. Nors iš išorės maža, keleivių erdvė yra panaši į vidutinio dydžio automobilio. Boltas buvo konstruojamas nuo pat pradžių kaip elektromobilis.

Mes nustatėme, kad tai užtikrina greitą našumą ir judrų valdymą.

Elektrinius variklius varo priekiniai ratai. Variklis, kurio galia siekia 150 kilovatų, sukuria 266 svarų pėdų sukimo momentą. Remiantis „Chevrolet“ ir paskelbtomis ataskaitomis, „Bolt“ tiesiogine prasme iš vietos sustoja ir gali pagreitėti nuo 0 iki 60 mylių per valandą per mažiau nei 7 sekundes. Tai gana greitai, daugiau nei tris sekundes greičiau nei „Toyota Yaris“.

Yra du skirtingi pavaros režimai. Įprastu važiavimo režimu automobilis elgiasi taip, lyg būtų su automatine pavarų dėže. Režime „Žemas“ regeneracinis stabdymas yra agresyvesnis ir iš tikrųjų sustabdys automobilį be stabdžių. Tai praplečia asortimentą, tačiau labai skiriasi nuo tradicinio automobilio ir šiek tiek pripranta.

Bolto kuras yra 60 kilovatų ličio jonų akumuliatorių paketas, važiuojantis po automobiliu. 120 voltų įkrovimo laidas yra laikomas po galine krovinių skyriumi, tačiau karštoji sąranka yra garaže įrengti 240 voltų kištukinį lizdą, kuris gali pristatyti 50 mylių atstumą per mažiau nei dvi valandas. „Nakvynė“ suteikia pilną 239 mylių mokestį. 50 vatų nuolatinės įkrovos prievadas 90 mylių atstumą suteiks per 30 minučių.

EPA vertina varžtą 119 MPGe. Miles per gallon Equivalent arba MPGe, matuojantis atstumą, kurį automobilis gali nuvažiuoti elektra, atsižvelgiant į energijos kiekį benzino galone. Šį rezultatą geriausiai atitinka tik vienas „BMW i3“ modelis.

Erdvus salonas patogiai susodina keturis su daug vietos kojoms. Vairuotojams užtikrinamas puikus matomumas, o mažus išorinius matmenis „Bolt“ lengva pastatyti.