Geriausias priemiestinis automobilis 2016 m. – „NewCarTestDrive“

Naujajame bandomajame važiavime 2016 metų „Chevrolet Volt“ paskelbtas geriausiu priemiestiniu automobiliu.

Pasak „New Car Test Drive“ redaktorių, visiškai naujas „Chevrolet Volt“ yra geriausias 2016 m.

2016 m. Pertvarkytas ir pertvarkytas „Volt“ yra sklandus penkių durų hečbekas, kuris vidutiniškai važiuodamas gali dirbti tik iš baterijos, tačiau jis turi mažą benzininį variklį, kuris praplečia jo diapazoną iki 340 mylių, pašalindamas nerimą dėl palikimo. kelio pakraštyje.

Vairuotojams, kenčiantiems ilgus kasdienius važiavimus į darbą ir atgal intensyvaus eismo sąlygomis, „Volt“ bus sklandus, tylus ir efektyvus. „Chevrolet Volt“ savininkai didžiąją laiko dalį praleis akumuliatoriaus energija, o įprastą važiavimo savaitę dažniausiai nenaudos benzino.

2016 m. „Volt“ gali įveikti 53 mylių elektros energiją. Tiesiog prijunkite jį kiekvieną vakarą ir jis bus paruoštas eiti kitą rytą.

2016-voltų važiuojantis galePasirinkite ilgesnę kelionę ir, kai akumuliatoriaus energija išsenka, užveda nedidelis variklis, o automobilis važiuoja toliau, tarsi niekas nepasikeistų. Perėjimas yra sklandus, vos pastebimas. 1,5 litro variklis, kuris veikia kaip diapazono praplėtėjas, dirba su 87 oktanų skaičiaus „Regular“ benzinu. Taigi, jei tinklas išsijungia arba jei įkrauti yra nepatogu, galite toliau pildyti baką. Tačiau daugumai keliaujančiųjų dujinis variklis tyli, nes jie remiasi sklandžia ir tylia automobilio galia.

Pasak „Chevrolet“, „Volt“ gali įsibėgėti nuo nulio iki 60 mylių per valandą per maždaug 8 sekundes. Tai pakankamas našumas, nei vangus, nei greitas.

Sklandus važiavimas, sklandus energijos tiekimas ir sklandūs stabdžiai sumažina kavos išsiliejimo tikimybę naujajame „Volt“, todėl jis yra malonus važinėjantis keleiviu.

Nors ir neįtikėtinai rafinuotas ir netradicinis, „Volt“ valdyti taip pat lengva, kaip ir bet kurį įprastą automobilį. Jai valdyti nereikia jokių specialių žinių, išskyrus kiekvieną vakarą.

Tradicinės rankenėlės ir mygtukai pakeitė stilingus valdiklius, naudojamus pirmosios kartos modelyje, todėl juos lengva naudoti. Visi valdikliai yra intuityvūs, o prietaisai yra įskaitomi, lengvai skaitomi ir suprantami. Centrinio kamino viršuje esantis aštuonių colių jutiklinis ekranas yra trapus, patrauklus ir lengvai valdomas. Žemiau yra aiškiai pažymėti kietieji mygtukai klimato kontrolei. Intuityvus valdymas sukuria gerą priemiestinį automobilį.

Naujasis „Volt“ išvaizda yra geresnė nei anksčiau, tačiau jis atrodo labiau įprastas, tačiau manome, kad jis išlieka išskirtinis. Jo forma rodo kupė, tačiau galinės durys yra naudingos, kai tikslingai mėtyti daiktus į vidų.

Naujų automobilių bandomojo važiavimo redaktorius Mitchas McCullough’as, „Green Car Reports“ redaktorius Johnas Voelkeris ir „The Car Connection“ redaktoriaus pavaduotojas Bengt Halvorsen 2016 m. „Volt“ išrinko geriausiu priemiestiniu automobiliu.