Detaliau „Dirty Daily“ mini su Joe Huntley

Mes artėjame prie to metų laiko, kai orai darosi šiek tiek malonesni lauko automobilių priežiūrai. Ir jei pirmą kartą po kurio laiko leidžiasi į lauką su slėgine plovimo mašina, gali tekti susidurti su gana šiurpiais ir niūriomis teršalų atvejais.

Daugybė jūsų ilgą laiką bus stovėję per bauginančius nacionalinius uždarymus, kai kuriais atvejais šalia medžių (o dar blogiau – po medžiu), kurie meta lapus, sultis, šakeles ir kitas šiukšles.

Šiame tinklaraštyje mūsų geras draugas Joe Huntley turi tik šią priemonę. Be to, jei atsitiks, kad turėsite kabrioletą su audiniu, kuris atėmė žiemos orą, jums pasisekė. Audinio gaubtas gali greitai pereiti nuo naujo į pavargusį ir žalią, atsižvelgiant į aukščiau paminėtus aplinkos kritimus. Bet kaip geriausia ją sugrąžinti į naują?

Naujausiame Joe vaizdo įraše yra labai nešvarus „supelijęs„ Mini “, įskaitant visą procesą, kuriuo saugiai pašalinamas pelėsis nuo nešvaraus stogo, kol jis baigiamas iki tobulumo. Paspauskite žemiau esančią nuorodą, kad galėtumėte žiūrėti!

Giliai švari detalė MOLDY MINI | Kaip valyti kabrioleto stogą

Jei dar neturėjote laiko įrašyti viso vaizdo įrašo, nepamirškite peržiūrėti toliau pateikiamų produktų nuorodų. Įtraukėme patogius sparčiuosius klavišus, kurie nukreips jus iki taško, kuriame naudojami produktai.

UF geležis + kritimo valiklis Nuo 10,95 svarų

„Iron + Fallout Remover“ yra purškiamas produktas, kurio sudėtyje yra aktyvaus ingrediento, kuris reaguoja su geležies užteršimu, sutraukdamas daleles ir priverčdamas jas nutraukti ryšį su pagrindiniu substratu. Be to, „Iron + Fallout Remover“ yra labai efektyvus aplinkos užterštumui, pavyzdžiui, paukščių išmatoms, klaidų moliūgams ir medžių sultims. Paprasčiausiai užpurkškite, leiskite nusistovėti ir tada nuplaukite – nereikia intensyviai trinti kumštinės pirštinės ant dažų ir potencialiai subraižyti. „Iron + Fallout Remover“ yra būtinas bet kokio „nešvaraus kasdienio“ automobilio priežiūros seanso metu!

Žiūrėkite Joe naudodami „UF Iron + Fallout Remover“

Dirty Daily - UF Iron + Fallout Remover
 • Greitai ir saugiai pašalina stabdžių dulkes, paukščių išmatas, klaidų liekanas ir kt
 • Sukūrė ir išbandė profesionalūs detalininkai
 • pH subalansuota kompozicija
 • Nepašalins esamų vaško ar sandariklio sluoksnių
 • Nekontaktinis purškiamas tirpalas sumažina dažų įbrėžimo tikimybę
 • Saugus naudoti ant visų dažytų ar lakuotų paviršių, įskaitant ratus ir dažus
 • Spalvos keitimo funkcija rodo, kad produktas veikia

„Bilt-Hamber Surfex HD“ nuo 10,95 svarų

„Bilt Hamber“ „Surfex HD“ yra biologiškai skaidomas, netoksiškas valiklis, skirtas pašalinti sunkiausius tepalus ir alyvos pagrindo užterštumą nenaudojant tirpiklių. Kadangi jis yra vandens pagrindo, „Surfex HD“ taip pat veiksmingas organinėms ar vandens nuosėdoms.

Tvarkingai naudokite visus sunkius automobilių, komercinių ar buitinių valymo darbus. „Surfex HD“ taip pat gali būti skiedžiamas atliekant lengvesnius valymo darbus, pvz., Dažus, ratus, padangas, salono audinius, minkštų stogų dangas ir kilimus ir kt.

Žiūrėti Joe naudojant „Bilt-Hamber Surfex HD“

Dirty Daily - „Surfex HD“
 • Biologiškai skaidomas, netoksiškas valiklis
 • Pašalina sunkius tepalus ir alyvos pagrindo užterštumą
 • Gali būti naudojamas tvarkingai, jei reikia kietesnių nešvarumų, arba praskiestas, jei reikia lengvesnių valymo darbų
 • Universalus, naudokite ant daugybės paviršių ir procesų nešvariai kasdien

„Wheel Woolies“ natūralaus arklio plauko kabrioleto minkštas viršutinis šepetys £ 12,95

Nors Joe savo „purvino dienos“ vaizdo įraše Joe naudojo šiek tiek kitokį teptuko variantą, šis teptukas yra toks pat idealus, kaip saugiai valyti audinio ir vinilo kabrioleto viršūnes. Natūralaus arklio plaukų šepetėlis yra neatrinantis, natūraliai minkštas, patvarus ir išskirtinai sukurtas švelniai pašalinti išorines šiukšles nuo audinio ir vinilo kabrioleto užtaiso.

Norėdami pasiekti puikių rezultatų, taip pat galite naudoti arba „Renovo Fabric Soft Top Cleaner“, arba „Renovo Vinyl Soft Top Cleaner“, kad saugiai išlaisvintumėte dirvožemį ir nešvarumus nuo kabrioleto viršūnių. Puikiai tinka visoms minkštoms ir vinilinėms viršutinėms dalims, taip pat dangčiams!

Žiūrėti Joe Brush purvą nuo mini stogo

„Wheel Woolies“ natūralaus arklio plauko kabrioletas „Soft top“ šepetys
 • Natūralūs arklio plaukai
 • Nešviečiantis ir natūraliai minkštas
 • Išskirtinai sukurtas švelniai pašalinti išorines šiukšles nuo audinių ir vinilo stogų
 • Tinka ant visų minkštų ar vinilo viršų, taip pat ant dangčių

„Auto Finesse“ gausus keraminis putplastis nuo 12,95 svarų

Gausus keramikos putplastis yra naudojamas putplasčio antgaliu, tiekiant hidrofobinį Si02 keramikos sluoksnį. Tai suteikia lengvą ir veiksmingą sprendimą, suteikiantį papildomą blizgesį ir apsaugą iškart po plovimo priežiūros metu. Greitas ir paprastas būdas pritaikyti keraminės apsaugos sluoksnį ant visų išorinių jūsų automobilio paviršių, pradedant dažais, baigiant stiklu, lengvojo lydinio ratlankiais ir baigiant apdaila. Paprasčiausiai užtepkite putplasčio antgalį ant švarios, drėgnos transporto priemonės, tada nuplaukite ir išdžiovinkite, kad būtų blizgus. Užbaigus paviršiai bus apsaugoti ir pasižymės gausiomis vandens granulių savybėmis.

Žiūrėk Joe naudodamas „Auto Finesse Lavish“ keraminę putą

 • Pateikia greitus rezultatus
 • Sumažina dažų sukimosi galimybę
 • Apsauga iki 6 mėnesių
 • Lengva purkšti, nuplauti
 • Keraminė apsauga
 • Labai putojanti formulė

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros bei detalių produktų iš viso pasaulio ir atgaivinkite savo „nešvarią kasdienę“!

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.