„Farécla G3 Pro“ serija dabar prieinama UF

2020 m. UF pasiėmė naują „Farécla“ produktų asortimentą, kad būtų sudarytas visas sistemos mašinų poliravimo rinkinys. „G Plus“ dvigubo veikimo poliravimo mašina + 3 padėkliukai pateko į UF lentynas kartu su mišiniu ir laku iš įdomių „G3 Pro“ gaminių.

Nuo pat pasirodymo audringai ištikimiems UF žmonėms minėti dalykai dabar malonu pasakyti (ir po daugybės paklausos), kad išplėtėme „Farécla G3 Pro“ pasiūlymą!

„Farécla“ prekės ženklas garsėja tuo, kad išgarsėjo savo įspūdingu pjovimo ir apdailos gaminių pasiūlymu, padėdamas pasiūlyti sprendimus automobilių kėbulų parduotuvėms, detalių gamintojams ir kompozicinių medžiagų gamintojams. Natūralu, kad tada „Farécla“ produktų pasiūla išsiplėtė į platų „G3 Pro“ detalių ir automobilių priežiūros asortimentą.

G3 Pro – valyti, atkurti ir baigti

„G3 Pro“ asortimentą sudaro visi detalūs gaminiai, reikalingi automobiliui prižiūrėti – sukurtas profesionalams ir prieinamas entuziastams. Vidaus ir išorės valymo, dažų korekcijos ir apdailos gaminių asortimentas yra pagrįstos kainos ir lengvai suprantamas. spalvomis žymimos etiketės; Mėlyna = švaru, žalia = atkurta ir raudona = baigia, paprasta!

„Farécla G3 Professional“

Kai kurie išskirtiniai produktai jau gauna apdovanojimus iš „Auto Express“, pavyzdžiui, „G3 Professional Spray Wax“, G3 Pro asortimentas tikrai garsėja detalių scenoje.

Peržiūrėkite žemiau pateiktą „UF“ pasirinktą „G3 Pro“ pasirinkimą – kiekvienam yra kažkas, kad ir koks būtų jūsų automobilio priežiūros dėmesys šį savaitgalį!

G3 profesionali sniego puta – 9,50 svarų

„G3 Professional Snow Foam“ yra pH neutralus valiklis, saugus naudoti ant visų paviršių ir dažų dangų. Tai idealiai tinka bekontakčiams valymo ir priežiūros plovimams, prieš atliekant visą išorinę priežiūrą.

Puikus putplastis minkština ir pakelia nešvarumus, todėl lengviau ir saugiau pašalinti potencialiai žalingas daleles neliečiant paviršiaus. G3 profesionalus sniego putplastis yra pH neutralus produktas ir nenutrauks jokių anksčiau užteptų sandariklių ar vaškų. Naudokite prieš šampūno ir plovimo etapą.

Farecla sniego putos
 • pH neutralios sniego putos, skirtos priežiūros valymui
 • Sugeria ir suminkština nešvarumus, kad išvengtų paviršiaus įbrėžimų
 • Nepašalins jau esančių vaško ar sandariklio sluoksnių
 • Be silikono – seifas dirbtuvėse

Skystis „G3 Professional Scratch Remover“ – 10,00 svarų

Naudojant „Engineered Abrazive Technology“ daleles, „G3 Pro Scratch Remover Liquid“ visam laikui pašalina smulkius įbrėžimų žymenis – tokius, kurie nesutrukdys nagui bėgant per paviršių.

Gilesnių įbrėžimų išvaizda sumažės, nes „G3 Pro Scratch Remover Liquid“ skystis lengvai plinta ir yra ypač idealus didesniems paviršiams.

Mažesniems paviršiams apdoroti rekomenduojama pasta „G3 Pro Scratch Remover Paste“.

Farécla įbrėžimų valiklis
 • Lengvai tepamas skystis
 • Idealiai tinka didesniems plotams
 • Be silikono – seifas dirbtuvėse
 • Pašalina nedidelius įbrėžimų žymes

G3 Professional Deep Clean Clay Mitt £ 15.00

Siūlant perspektyvų paprasto molio juostos sprendimą, daugkartinio naudojimo „G3 Professional Deep Clean Clay Mitt“ naudoja pažangią gumos polimero technologiją, kuri lengvai pašalina įsisenėjusius nešvarumus, klaidas, deguto vietas ir nuvalančius teršalus nuo dažų, priekinių stiklų ir priekinių žibintų.

Lengva naudoti „Deep Clean Clay Mitt“ slinks per suteptus paviršius, surenkant nepageidaujamus ir nematytus teršalus, kruopščiai paruošiant paviršius poliravimo ar apsaugos procesams.

„Farécla Deep Clean Clay Mitt“
 • Paprasta naudoti
 • Pašalina įsisenėjusius nešvarumus
 • Tarnauja iki 5 kartų ilgiau nei tradicinės molio juostos
 • Nereikia išmesti, jei numeta, skirtingai nei molis

„G3 Professional Rapid Detailer“ £ 9.00

„G3 Pro Rapid Detailer“ yra švelnus valomasis purškalas, skirtas naudoti tarp plovimų, kad būtų išvengta teršalų, kurie gali įsilieti į dažus.

Pašalindamas lengvą purvą, dulkes ir atspaudus, „G3 Pro Rapid Detailer“ paliks „tiesiog vaškuotą“, blizgantį paviršių, nenuvalydamas nuo paviršiaus jokių jau esančių vaškų. Universalus produktas gali būti naudojamas daugybei pagrindų, įskaitant dažus, gumą, plastiką ir chromą.

„Farécla G3“ profesionalus greitasis detales
 • Greitas valymas
 • Aukšto blizgesio apdaila
 • Naudokite ant kėbulo, gumos, plastiko ir chromo
 • Nepašalins sandariklio ar vaško
 • Pašalina paukščių kalkes, sultis, dulkes ir pirštų atspaudus

Skystis „G3 Professional Scratch Remover“ – 10,00 svarų

„G3 Pro SuperGloss Paste Wax“ yra labai rafinuotas vaškas, suteikiantis puikų mišinį nepaprastai tolygiai. Susideda iš pasirinktų angliavandenilių, mikro vaškų ir aukštos kokybės karnaubos vaško, o šio pastos vaško galutiniai rezultatai yra išskirtinė ypač aukšto blizgesio danga, apsauga iki 6 mėnesių.

Skystis „Farécla G3 Professional“ nuo įbrėžimų šalinimo
 • Itin blizgi apdaila
 • Sudėtyje yra aukštos kokybės karnaubos vaškas
 • Apsauga iki 6 mėnesių
 • G3 Pro juodas aplikatoriaus vaflių kilimėlis

Visą „Farécla“ produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.