„Dodo“ sultys – atnaujintos 2021 m. Su nauja išvaizda ir produktais

Dar prieš tai, kai „Dodo Juice“ pateko į detalių sceną, buvo ribotos galimybės planuoti, kuriuos produktus pasiekėte prieš savo savaitės tvarkaraštį. Artimiausias greitosios gatvės sprendimas gali pasiūlyti asortimentą, kuris nebūtinai per daug pakenktų jūsų kišenei, tačiau mainais gauto kokybiško produkto lygis būtų prastas. Tada, kitame skalės gale, jei norėtumėte apkūnyti ką nors, kas padėtų atlikti darbą, turėtumėte gana daug atsikosėti.

Laimei, 2007 m. „Dodo Juice“ atėjo prie stalo, norėdamas šiek tiek sulaužyti pelėsį. Kokybiški rankų darbo gaminiai, kurie jums brangiai nekainuotų už malonumą ir suteiktų pavyzdingų rezultatų rinkinį.

Nenuostabu, kad nuo pat „Dodo sulčių“ istorijos pradžios jie tikrai viską padarė „savo keliu“. Nuo pat to, kaip produktai atrodo ir elgiasi, iki unikalių jų išskirtinių pavadinimų. Turite perskaityti tik vieną „Dodo Juice“ produkto pavadinimą ir aprašą, kad įsitikintumėte, jog produkto gamintojai iš tikrųjų įdeda detalę į savo detalių pasiūlymą.

Dodo sultys

Ankstesniais metais sulaukėme naujo, įdomaus „Dodo“ asortimento „atnaujinimo“, kuris gana maloniai pakratytų tiek senų, tiek naujų produktų pasiūlą. Buvo keli nauji produktai, įskaitant Indų ploviklis, Musės anuliuotos ir Drynamo Išvardinant tik keletą, be to, daugybė senų mėgstamiausių taip pat buvo „pervaldyti“.

Pirmoji nauja „Dodo Juice“ produktų partija dabar pateikiama mūsų svetainėje, o jūsų pasirinkimui žemiau pasirinktas siūlomas pasirinkimas. Laikykite atmerktas akis, kad gautumėte dar daugiau naujos išvaizdos.

Iš viso sunaikinti nuo £ 10.00

„Auto Express Awards“ geriausias vidaus apdailos ploviklis 2020 m.

„Auto Express“ geriausias pirkimas 2018, 2019, 2020 m.

Daugybę apdovanojimų pelnęs „Auto Express“ ir bespalvis tirpalas su gaiviu kvapu, „Dodo Juice Total Wipe Out“ yra universalus universalus valiklis (APC), kurį galima naudoti atliekant daugybę detalių užduočių. Panašiai kaip stiprus šampūnas ir švelnus tirpiklio tirpalas, „Total Wipe Out“ pašalina dėmes, nešvarumus ir riebalus, nepaliekant jokių likučių. „Total Wipe Out“ yra labai efektyvus ant šviesių kilimų ir audinių, nesijaudindamas, kad gali atsirasti tolesnių dėmių.

„Dodo“ sultys iš viso sunaikins
 • Apdovanojimai, universalus APC
 • Tinka ant kietų, minkštų, vidinių ir išorinių paviršių
 • Pašalina dėmes, nešvarumus ir riebalus
 • Palieka paviršius švarius su natūralia apdaila

Gimęs būti lengvas nuo 7,16 svarų

Viena iš originalių „Dodo“ gaminių grupių, išleistų dar seniau, „Dorn“ sultys „Gimę būti švelnios“ buvo iš naujo įvaldytos, kad užtikrintų, jog jos stovi petys į petį toje vietoje, kur dabar gausu pH neutralių šampūnų. Dėvėdamas naują spalvą, „Born To Be Mild“ yra nuostabiai efektyvus, tepalus, neutralus pH, šampūnas, kuris švelniai valo dažus, tuo pačiu apsaugodamas vaško ar sandariklio sluoksnius.

Dodo sultys, gimusios, kad būtų švelnios
 • Draugiškas vaškui – nepašalins vaško sluoksnių
 • Labai putojantis – pašalina nešvarumus nuo dažų
 • pH neutrali, biologiškai skaidoma formulė
 • Itin slidus – vandens nutekėjimas
 • Ne blizgus – tinka matinėms dangoms
 • Malonus persikų kvapas

„Buff Daddy Evo“ – DAS-8 145,00 svarai

„UF“ naujiena – „Dodo Juice Buff Daddy Evo – Evo – DAS-8“ yra gerai pagamintas detalių mašinų blizgintuvas, siūlantis puikų našumą už prieinamą kainą. „Buff Daddy Evo“, kaip rodo pavadinimas, yra DAS-6, kurį iš pradžių gamino „Dodo Juice“, evoliucija ir pateikia „DAS-6 Pro“ evoliuciją dėl didesnės 900 W galios ir didesnių sukimo momentų. Mašinos šlifavimo mašinoje yra dvi atraminės plokštės (125 mm 5 colių ir mažesnė 75 mm 3 colių), skirtos taškinėms pagalvėlėms, taip pat įprasta „D“ rankena, atsarginiai šepečiai ir ypač ilgas 6 m ilgio laidas, įskaitant JK trijų kontaktų kištuką. „Buff Daddy Evo“ yra sukabinta mašina, siūlanti saugų smūgio DA saugumą ir sankabos veikimą.

„Buff Daddy Evo“ yra puiki investicija į mašinos šlifavimą, nesvarbu, kokio lygio patirtį turite – pradedantiesiems lengva priprasti ir rekomenduojama profesionalams, suteikiant švelnų pjūvį minkštos dangos apdailai, nesukeliant mašinos žymių / hologramų. Norint dar labiau pjauti, „Buff Daddy Evo“ puikiai tinka kartu su sunkesniu pjovimo mišiniu, kad būtų galima sukibti su tokiais paviršiais kaip kieti vokiški lakai.

„Dodo“ sultys „Buff Daddy Evo“ - DAS-8
 • Kokybiška, geros vertės DA poliravimo mašina
 • Ypač ilgas 6 m kabelis
 • Sklandi vartotojo patirtis
 • Kintamas greitis (2500 – 6500 opm)
 • Pridedamos 2 x atraminės plokštės
 • Sukabinta mašina
 • Tinka tiek entuziastams, tiek profesionalams
 • Tinka tiek kietiems, tiek minkštiems dažams

„Drynamo“ – 9,95 svaro

Vienas iš naujų priedų – „Dodo Juice Drynamo“ yra specialus plovimo etapas, kuris naudojamas skalavimo metu, pagreitinant skalavimo ir džiovinimo procesą. Be to, kas išdėstyta pirmiau, „Drynamo“ taip pat suteiks tam tikrą apsaugą, padidins vandens nutekėjimą ir neleis vandeniui kauptis jūsų automobilyje. „Drynamo“ santykis su hermetikais reiškia, kad liko nedidelis tepalų kiekis, kad būtų galima sukapsuliuoti likusius nešvarumus ir mažiau sukti sūkurių žymes, be to, jie taip pat paliks ploną sandarinimo plėvelę, suteikiant šiek tiek papildomo blizgesio ir apsaugos.

 • Plovimo stadijos sandariklis padeda sustiprinti plovimo + džiovinimo fazę
 • Suteikia apsaugą
 • Pagerina blizgesį ir apsaugą
 • Paviršiai tampa labiau nešvarūs
 • Sustiprina vandenį

Visą „Dodo“ sulčių produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“, kad gautumėte geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.