Kaip keramikos kailis su Joe Huntley

Viena iš temų, apie kurią vis dažniau mūsų klausiama UF, yra tai, kaip geriausiai prižiūrėti „Matte & Satin“ dažų dangas. Kaip turėtumėte juos išvalyti? Kaip turėtumėte juos apsaugoti ir kokius produktus geriausia naudoti, kad darbas būtų saugus? Specialių produktų, siūlomų mūsų „Matte & Satin“ dažų asortimente, skaičius vis plečiasi, o vienas iš pirmaujančių variantų, kai apsaugos fazėje norite dengti keraminį sluoksnį, yra „Gtechniq EXO V4“.

Matiniai ir atlasiniai dažai

Dėl jautrių „Matte & Satin“ dažų paviršių būtina užtikrinti, kad nebūtų naudojami produktai, kurie suteiktų bet kokį blizgesį ar blizgesį. Dėl to keraminės dangos šiems paviršiams variantai yra šiek tiek plonesni, palyginti su įprasta, nes noras, kad malūnas dažytų paviršių, žinoma, būtų kuo blizgesnis ar blizgesnis.

Joe Huntley naujausiame detaliame vaizdo įraše jam pavesta keraminės dangos perspektyva – gana ryškus 2020 m. „VW Amarok“, dėvintis itin plokščią matinę dangą! Puiki proga parodyti, kaip apsaugote „Matte & Satin“ dažus, nepakenkiant plokščios išvaizdos apdailai.

Matiniai ir atlasiniai dažai VW Amarok

Vis dėlto svarbiausia, sužinokite, kurio gaminio jis siekia, ir kaip tiksliai paruošia bei dengia paviršių, kad užtikrintų nepriekaištingą rezultatą. Peržiūrėkite visą Džo vaizdo įrašą žemiau ir nepamirškite užsiprenumeruoti Džo kanalas kol esi ten.

Matiniai ir atlasiniai dažai: „VW Amarok“ keraminė danga

Kaip visada, ne tik vienas produktas gauna galutinius rezultatus šioje konkrečioje detalių kelionėje. Šiame vaizdo įraše daugiausia dėmesio skiriama galutiniam paruošimui prieš keraminę dangą, peržiūrėkite mūsų pridedamus priedus, kurie yra rekomenduojami toliau.

„Gtechniq W7“ deguto ir klijų valiklis 8,95 svaro

W7 dervų ir klijų valiklis yra pilno stiprumo tirpiklių pagrindu pagamintas deguto ir klijų valiklis, suderinamas su visomis keramikinėmis nano dangomis, įskaitant „Gtechniq EXO“, C1 ir „Crystal Serum“.

Nors šios dangos turi labai stiprią anti-adhezinę funkciją, deguto dėmės yra neišvengiama kasdienio važiavimo dalis. Nuimkite W7, kad jūsų dangos ir dažai būtų puikios būklės.

 • Lengvai pašalina dervas ir klijus
 • Suderinamas su visomis keraminėmis dangomis
 • Pagrindinis priežiūros produktas

„Gtechniq“ panelės valymas nuo 8,95 svarų

Kad bet koks hermetikas efektyviai suformuotų chemines jungtis, jis turi turėti visiškai švarią plokštę, kurioje nėra jokių poliravimo ar silicio likučių.

„Panel Wipe“ mišinyje gryni alkoholiai sumaišomi su aromatiniais tirpikliais, kad ištirptų poliravimo likučiai ir „blykstelėtų“, kad liktų visiškai nešvarus paviršius. Plokščių valymas turėtų būti naudojamas prieš tepant EXO, C1 kristalinį laką ir bet kokį kitą sandariklį, kuris su cheminiu ryšiu sujungia dažus.

Matiniai ir atlasiniai dažai
 • Tinkamai paruošia plokštes prieš dengiant apsauginį sluoksnį
 • Ištirpina galimas poliravimo liekanas
 • Įgalina puikų „Gtechniq“ keraminių dangų sukibimą

„Gtechniq EXO V4“ itin patvari hidrofobinė danga Nuo 49,95 svarų

Pagrindinės „EXO“ savybės buvo jos suteikta geriausia hidrofobinė funkcija ir jos suteikiamas šlovingas blizgesys. Dabar „4“ formulėje „Gtechniq EXO“ siūlo pačią jų viršūnę, todėl svajonė yra žvelgti į kovą ir ją prižiūrėti net ir atšiauriausiomis oro sąlygomis. Dar geriau, jei atsitiks, kad dažai bus matiniai ir atlasiniai, kaip ir Joe vaizdo įraše pateiktas „VW Amarok“, EXO V4 naudoti yra saugu.

Dėl naujos „Gtechniq“ kompozicijos lakiųjų organinių junginių sudėtis buvo mažesnė ir lėtesni žybsnio laikas. Todėl EXO V4 yra žymiai lengviau pritaikyti nei ankstesnę versiją, leidžiančią ilgesnį darbo laiką. Patvarumo testai parodė, kad net žiemą eksploatacinės savybės pagerėjo maždaug 30%, ypač atsižvelgiant į dangos gebėjimą atlaikyti labai druskingus kelius. Be to, lėtesnis blyksėjimo laikas leidžia hidrofobinei plėvelei suformuoti nuoseklesnį sluoksnį, suteikiant v4 hidrofobiškiausią poveikį.

Matiniai ir atlasiniai dažai
 • Itin didelis hidrofobiškumas – vanduo nuslysta nuo apdorotų paviršių
 • Suformuoja kietą plėvelę, kuri palengvina vandens dėmių pašalinimą
 • Atsparus stiprių šarminių ar rūgščių plovimo tirpalams
 • Dabar padeda užkirsti kelią mikrovestims
 • Atstumia nešvarumus, aliejus ir nuosėdas
 • Pagerintas patvarumas – trunka iki 2 metų
 • Galima naudoti kaip atskirą dangą arba kaip viršutinę dangą
 • Automobiliams iki vidutinio sunkumo (pvz., BMW 3 serijos turizmo) – pasirinkite 30 ml
 • Didesniems automobiliams pasirinkite 50 ml

UF mikropluošto šlifavimo vilna sumaišyta (40 × 40)

Keraminio automobilio padengimo pobūdis, nesvarbu, ar tai būtų matiniai ir satininiai dažai, ar įprasta dažų danga, reiškia, kad niekada negalėsite turėti per daug mikropluošto audinių, kurie padėtų atlikti darbą. Mikropluošto audinių „UF Non-Scratch“ svoris yra 300 gm, sudarytas iš tikro 30% poliamido, todėl net minkščiausiomis dažų dangomis nebus įbrėžimų ar įbrėžimų. Kiti 70% yra poliesteris, pasižymintis dideliu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Dėl šios priežasties šie aukštos kokybės mikropluoštai yra idealios universalios šluostės, skirtos tiek užimtajam detalininkui, tiek automobilio priežiūros entuziastui.

Matiniai ir atlasiniai dažai
 • Poliravimo priemonių pašalinimas
 • Blakstienų vaškai ir hermetikai
 • Greitas detalių ruošimas
 • Stiklo valymas
 • Džiovinimas

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros bei detalių produktų iš viso pasaulio ir sugrąžinkite savo pasididžiavimą ir džiaugsmą į gyvenimą!

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.