Nauja automobilių stovėjimo sistema įsigalios liepos 1 d

Automobilių stovėjimo aikštelė ir transportas primena miesteliui apie naujas zonas, eismo perspėjimus ir vykdymą

Vašingtono universitete Sent Luise pradedama kurti nauja automobilių stovėjimo ir transporto valdymo strategija.

„Per pastaruosius metus nedidelė ir atsidavusi komanda dirbo kurdama naują automobilių stovėjimo planą, kuris geriau pasitarnautų mūsų bendruomenei“, – sakė Dedricas Carteris, operacijų ir technologijų perdavimo vicekancleris. „Gautas planas yra reikšmingas pokytis mūsų miestelyje. Mes suprantame, kad pokyčiai gali būti sunkūs, tačiau šiuo atveju tai yra būtinas žingsnis sprendžiant kritines automobilių stovėjimo problemas ir užtikrinant, kad būtų geresnė eksploatavimo praktika. “

Keli pakeitimai bus įgyvendinti įgyvendinant naują parkavimo sistemą. Be to, nuo liepos 10 d. Bus vykdoma daugiau naujų politikos sričių.

„Automobilių stovėjimo ir transporto komanda padarys viską, kad ir toliau informuotų miestelį apie šiuos pokyčius, tačiau ragina visus apsilankyti„ Parking and Transportation “ svetainėje , kad gautumėte naujausią informaciją“, – sakė Carteris.

automobilių stovėjimo zonų žemėlapis
Danforth Campus automobilių stovėjimo zonų žemėlapis

Naujos zonos

Nuo liepos 1 d., Šeštadienio, visi 2017–18 mokslo metų leidimus turintys asmenys turės stovėti zonose, kurioms jie buvo priskirti. Naujosios zonos apima: rytinį galą (1 zona); pietų šerdis (2 zona); šiaurinė šerdis (3 zona); Pietų 40 (4 zona); ir Šiaurės bei Vakarų miesteliai (5 zona).

Garažai pagal zoną apima Danforto universiteto centrą (2 zona); Sniego kelias ir Millbrookas (3 zona); Shepley ir Wallace’as (4 zona); ir Vakarų miestelis (5 zona). Ateinančiais mėnesiais naujos vartų technologijos bus įdiegtos keturiuose garažuose (DUC, Millbrook, Snow Way ir West Campus), taip pat bus įdiegti patobulinti kelio ženklai.

Vykdant „Danforth“ miestelio rytinio galo atnaujinimo projektą 1 zonoje nėra automobilių, tačiau automobilių stovėjimo vieta išliks miestelio šerdyje, „South 40“ ir šiaurės bei vakarų miesteliuose visoje rytinėje dalyje. „ West Campus“ autobusai pirmadieniais – penktadieniais kas 15 minučių cirkuliuoja į Danforth miestelį. Paslauga yra nemokama, tačiau keleiviai įlipdami turi pateikti galiojantį universiteto pažymėjimą. Vašingtono universitetas pasilieka teisę atsisakyti teikti paslaugas tiems, kurie neturi atitinkamo asmens tapatybės.

Lankytojų automobilių stovėjimo aikštelė

Nuo liepos 1 d. Lankytojų automobilių stovėjimo aikštelė „Danforth Campus“ bus sujungta su „Danforth“ universiteto centru, „Snow Way“ ir „Millbrook“ garažais. Šiose vietose stovintys lankytojai naudosis kasdieniais „hangtag“ leidimais, kol vėliau šiais metais bus įdiegta „pull and pay“ garažo technologija. „West Campus“ lankytojai gali pastatyti automobilį tam skirtose vietose „West Campus Garage“. Netoli DUC ir palei Forsyth esantys automobilių stovėjimo skaitikliai bus pašalinti, o tose vietose jie bus pakeisti stovėjimo aikštele.

Be to, dienos leidimai nebebus parduodami „Campus Store“ parduotuvėje, juos reikia įsigyti Šiaurės miestelio automobilių stovėjimo ir transporto biure. Tie, kurie perka dienos leidimus, raginami iš anksto susisiekti su lankytojais, kad padėtų tinkamai išduoti leidimus ir pastatyti automobilius. Atvykstantiems be išankstinio susitarimo, prie DUC garažo įėjimo bus galima įsigyti ribotą dienos leidimų kiekį. Lankantys riterių centrą ir stovintys „Millbrook“ ir „Snow Way“ garažuose, leidimus gali įsigyti riterių centre. DUC ir Riterių centre įsigytus leidimus galima gauti „pirmas atėjai, pirmas atėjai“. Pietų 40, tiesiai į pietus nuo „Wallace“ garažo, taip pat yra nedidelis automobilių stovėjimo skaitiklių skaičius. 

Prieinama automobilių stovėjimo aikštelė

Asmenys, turintys prieinamų automobilių stovėjimo vietų, gali statyti bet kokią prieinamą vietą jiems skirtoje zonoje. Raudonojo leidimo turėtojai gali stovėti bet kurioje prieinamoje vietoje bet kurioje zonoje. Jei prieinamų vietų nėra, leidimų turėtojai gali pastatyti kitoje artimiausioje aikštelėje. Norėdami patekti į kitą zoną, geltonos prieigos leidimo turėtojai turėtų naudoti oficialų verslo leidimą arba pastatyti garaže ir užsitikrinti patvirtinimą iš lankomo skyriaus arba sumokėti valandinį tarifą už lankytojų stovėjimą. Miestelio miestelyje prieinamoje stovėjimo vietoje gali stovėti tik transporto priemonės, turinčios valstybės išduotą prieinamą etiketę ir mokamą Vašingtono universiteto stovėjimo leidimą.

Leidimų paskirstymas

Fakulteto, personalo ir pagrindinių paslaugų rangovai, kuriems dar reikia pasiimti savo leidimus, gali tai padaryti Automobilių stovėjimo ir transporto biure po birželio 29 dienos. Tie, kurie nepateko į loteriją (arba neužbaigė patvirtinimo proceso) ir nori įsigyti leidimą gali susisiekti su „Parking and Transportation“, norėdami sužinoti, kokie leidimai (zonos) yra, arba prisijungti prie laukiančiųjų sąrašo.

Visi studentai galės atsiimti savo leidimus nuo rugpjūčio 28 iki 30 val. Rugpjūčio 28–30 d. Gargoyle (žemesniame „Mallinckrodt“ centro aukšte), tačiau tie, kuriems jų reikia greičiau, taip pat gali apsilankyti Automobilių stovėjimo ir transporto biure. pikapas po birželio 29 d.

Primename, kad leidimai statyti automobilius nuo 2017 m. Liepos 1 d. Iki 2018 m. Liepos 31 d. (13 mėnesių) galios tik ateinančiais metais. Ateinančiais metais visi leidimai statyti automobilius galios 12 mėnesių, pradedant rugpjūčio 1 d. Ir baigiant liepos 31 d.

Be to, automobilių stovėjimo aikštelė ir transportas patobulino ir įformino apeliacijų dėl parkavimo procesą, nes pasibaigė „tik bilieto atleidimo“ praktika. Apeliacinis procesas yra skirtas išspręsti problemas su citatomis, artimesnėmis incidento vietai, nes tai yra būtinas patobulinimas operacinei praktikai.