Ką žinoti prieš perkant BMW

Jei rimtai norite įsigyti BMW, turėtumėte atsižvelgti į 7 svarbiausius dalykus. Gali būti, kad sukaupėte per daug pinigų naujam automobiliui įsigyti, todėl norite geriausios klasės vokiečių gamintojų automobilio. BMW yra pats galingiausias automobilis iš pirmaujančių Vokietijos automobilių markių. Bavarijos automobilių gamykla yra garsiausias automobilių prekės ženklas visame pasaulyje.

Yra įvairių priežasčių, kodėl verta pirkti BMW. Jis pasižymi puikiu dizainu, puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, puikiu sukimo momentu ir iš tiesų jam būdinga didelė prabanga. Peržiūrėkite 7 svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Susipažinkite su automobilio istorija

Pasikalbėkite su pardavėju, kad sužinotumėte automobilio istoriją. Pardavėjas jums praneš, ar automobilis turėjo ankstesnį savininką. Prieš pirkdami BMW, atlikite asmeninę jo apžiūrą. Patikrinkite automobilio likutinės vertės reitingą, kad sužinotumėte tikslią vertę. Tai yra modelio kokybės ir išlaikymo savybių rodiklis. Kartu turite įvertinti ir automobilio perpardavimo vertę.

Garantijos tikrinimas

Kai kurie BMW pardavėjai siūlo išplėstinę garantiją, kai kalbama apie automobilio apsaugą nuo rūdžių, automobilio jėgos agregatą, taip pat nemažus ridos ir laiko periodus. Įsitikinkite, kad remonto ir techninės priežiūros išlaidas padengia gamintojas, kad priverstų juos sugriežtinti automobilio auditą. Automobilis bus gerokai geresnis, jei tiekėjai atliks auditus ir padengs draudimo išlaidas.

Nemokamas techninės priežiūros paketas

Turite patikrinti, ar BMW pardavėjas siūlo jums nemokamą automobilio techninės priežiūros paketą, ar ne. Automobilio gamintojas paprastai siūlo nemokamą techninės priežiūros paketą, kad užtikrintų patikimumą.

BMW 730 yra vardinis modelis, priklausantis BMW 7 serijos automobilių linijai. Tai yra aukščiausios klasės prabangi limuzinas, kurio gamyba prasidėjo 1977 metais. BMW 730 yra žinomas dėl savo išskirtinio dizaino, kokybiškos konstrukcijos ir aukštos variklio galios. Priklausomai nuo konkretaus modelio ir metų, BMW 730 gali turėti skirtingus variklius ir variklių galios rodiklius. Dauguma naujesnių modelių turi didelio tūrio, daugiausiai 6 cilindrų variklius, kurie gali pasiekti apie 250-350 AG galingumą. Be to, BMW 730 taip pat gali turėti modernius saugumo ir pramogų technologijų sprendimus, tokius kaip automatinis stabdymas, pranašesnių informacinių sistemų ekranai, automatinis parkavimas ir kt. BMW 730 yra labai populiarus tarp prabangios automobilių klasės mėgėjų ir žmonių, kurie ieško aukščiausios klasės automobilio, kuris pasižymi prabanga, kokybe ir moderniais technologijų sprendimais.

Patikrinkite klasifikatorių dėl kainų

Jei perkate naudotą BMW automobilį, pasidomėkite, kaip skelbimuose laikosi kainos. Tie, kurie aptarnauja automobilius, paprastai žino tikrąją automobilio vertę. Jie žino, kuris automobilis gali suteikti jums didesnę ridą.

Apsilankykite automobilių salonuose ir sužinokite apie kainas

Jūsų mieste gali būti nedaug BMW automobilių salonų. Tačiau kad ir kokius rastumėte, apsilankykite juose ir pasiteiraukite apie kainas. Ar yra kokių nors patrauklių pasiūlymų ir nuolaidų, kuriomis galite pasinaudoti? Taip pat galite dalyvauti BMW seminaruose ir sužinoti daugiau.

Tik sertifikuoti ir anksčiau naudoti BMW

Galite aplankyti BMW parduotuves ir sužinoti apie naudotų ir sertifikuotų BMW automobilių įkainius. Nors įkainiai gali būti didesni, tačiau už papildomą mokestį gausite papildomą garantiją. Norėdami gauti informacijos apie finansavimą, apsilankykite BMW interneto svetainėje.

Nuosavybės kaina

Prieš įsigydami automobilį, pasidomėkite, kiek kainuoja draudimas, remontas ir techninė priežiūra. Kartu su nuosavybės išlaidomis apsvarstykite, kiek laiko galėsite turėti nuosavybę.Jei vis dar sprendžiate dilemą, iš kur pirkti automobilį, galite kreiptis į weknowcars.co.uk, kad gautumėte BMW pardavėjų atsiliepimus. Čia gausite nuoširdžiausius patarimus. Jei domina automobiliu supirkimas kreipkis čia nupirksime tavo bmw.