Erotinės prekės lovoje

Dabar, kai „Penkiasdešimt pilkų atspalvių” yra toks populiarus, visa žiniasklaida kalba apie seksą ir sekso žaislus. Ar jums smalsu juos išbandyti, bet per daug gėdijatės? Nesate tikri, ar jie tinka jums ir jūsų santykiams?

Toliau pateikiama keletas dažniausiai pasitaikančių klaidingų nuomonių apie suaugusiesiems skirtus žaislus:

Dauguma žmonių nenaudoja sekso žaisliukų

Klaidinga! Daugelis garbingų žmonių naudojasi suaugusiųjų žaislais, įskaitant žmones, kuriuos dauguma laikytų visiškai normaliais. Suaugusiesiems skirtų žaislų naudojimas nepadaro jūsų „keistuoliu” ir nepasako nieko neigiamo apie jūsų santykius. Jis tiesiog padeda jums smagiau praleisti laiką miegamajame! Neprivalote dalytis su draugais, viršininku ar mama, kad naudojate žaislus, nebent kas nors to nori.

Sekso žaisliukai skirti tik masturbacijai.

Nors suaugusiesiems skirti žaisliukai dažniausiai naudojami masturbacijai, daugelis porų mėgaujasi žaisliukais kartu, nesvarbu, ar jie yra moterys, ar vyrai, ar heteroseksualai, ar homoseksualai. Paprastai šios poros gerai jaučiasi kartu bandydamos naujus dalykus, yra atviros ir pasitikinčios.

Jūsų partneris jausis nevisavertis, jei pradėsite naudoti sekso žaisliuką.

Nerimaujate, kad jei į miegamąjį atsinešite suaugusiesiems skirtą žaislą, tai įžeis jūsų partnerio jausmus? Suaugusiesiems skirtas žaislas gali suteikti jums orgazmą, tačiau jis negali pasakyti, kaip stipriai jus myli, arba pamasažuoti jums nugaros. Daiktas nepakeičia tikro žmogaus. Jei jūsų mylimasis jaučia šią baimę, būkite jautrūs ir šiek tiek paglostykite jo ar jos ego. Kaip ir sprendžiant daugumą santykių klausimų, svarbiausia yra geras bendravimas.

Sekso žaisliukų naudojimas gali būti fiziškai pavojingas.

NEGALIMA!

Iš tikrųjų suaugusiųjų žaislai gali turėti labai teigiamą poveikį jūsų seksualinei sveikatai.

Pavyzdžiui, daugelis gydytojų ir terapeutų rekomenduoja suaugusiųjų žaislus moterims, kurioms sunku pasiekti orgazmą; jei kenčiate nuo skausmingo sekso, vibratoriai gali stimuliuoti kraujotaką; visoms moterims gali būti naudingi Kėgelio treniruokliai arba Kėgelio kamuoliukai dubens dugno raumenims tonizuoti; prostatos masažuokliai mažina prostatos vėžio, erekcijos sutrikimų ir dažno naktinio šlapinimosi riziką. Galiausiai, orgazmai padeda ilgiau gyventi, slopina skausmą ir, kai kurių teigimu, padeda atrodyti jauniau. Kas to nenorėtų?

Jei sekso žaisliukais naudositės per dažnai, su partneriu nepatirsite orgazmo.

Jei partneris bijo, kad pakeisite jį ar ją savo mėgstamiausiu žaisliuku, pažadėkite jam ar jai, kad miegamajame visada stengsitės, kad viskas būtų kitaip: išbandykite skirtingas padėtis, naujus žaislus, lengvą surišimą ir fantazijos žaidimus.

Jei jūsų santykiai yra sveiki, nėra jokios priežasties, kodėl jums turėtų reikėti sekso žaislo.

Jums labai pasisekė, kad turite sveikus santykius. Tačiau kas nenorėtų savo santykių dar labiau sustiprinti ir suartinti dalydamasis nauja patirtimi? Jei jūsų mylimasis atkakliai tvirtina, kad nenori naudoti suaugusiesiems skirto žaisliuko jūsų seksualiniam gyvenimui paįvairinti, patikinkite jį, kad jums taip pat nereikia suaugusiesiems skirto žaisliuko, tiesiog norėtumėte jį išbandyti.

Jūs arba jūsų partneris bijo pajusti malonumą

Malonumas yra prigimtinė teisė. Kiekvienas jo nusipelno ir turėtų jį patirti. Priklausykite savo seksualumui ir darykite tai, kas jums tinka. Juk orgazmai daro jus sveikesnius ir laimingesnius.

Pirkti sekso žaisliukus gali būti labai nepatogu, ypač todėl, kad jie atrodo bjaurūs ir gąsdinantys.

Jūs esate teisūs. Dabar, interneto dėka, galite apsipirkti patogiai įsitaisę savo namuose ir nesmerkdami. Dauguma suaugusiesiems skirtų žaislų verčia jus jaustis nepatogiai, nes paprastai jie yra faliniai, sūrūs arba tokie garsūs, kad manote, jog jūsų vaikai ar kaimynai gali išgirsti, ką darote. Prabangūs sekso žaislai yra visiškai priešingi. Galite net nesuprasti, kad tai aukštos kokybės suaugusiesiems skirti žaislai, nes jie atrodo kaip menas. Dabar jie tokie diskretiški ir tylūs, kad niekas nesužinos, kuo užsiimate.

Šie argumentai gali būti prasmingi ir tinka daugumai žmonių, tačiau gali netikti jums. Jei taip yra, štai dar 3 priežastys, kodėl verta išbandyti sekso žaislus:

Malonumas = sekso žaislai

Kas nėra orgazmo gerbėjas? Galbūt esate per daug pavargę arba per daug užsiėmę, kad užsiimtumėte seksu, tačiau niekas neneigia, kad orgazmai yra geras jausmas. Suaugusiųjų žaislai gali padėti patirti daugiau orgazmų. Kas čia blogo?

Sekso žaislai yra smagūs.

Nesvarbu, ar esate su mylimuoju kelis mėnesius, ar daugelį metų, viskas gali būti šiek tiek nusibodę ir norisi išbandyti ką nors naujo. Nieko baisaus – nesate vieni! Suaugusiųjų žaislai gali suteikti miegamajame daugiau jaudulio ir neleisti, kad viskas taptų kasdieniška. Suaugusiųjų žaislų naudojimas kartu gali jus suartinti; dalijimasis naujais potyriais kartu gali būti labai intymus.