Nauji „Bilt-Hamber“ priedai dabar prieinami „Ultimate Finish“

Čia, UF būstinėje, visada skamba jaudulys, kai sulaukiame naujų produktų iš gerbiamo „Bilt-Hamber“. Essex firmos prekės ženklas gamina produktus, atlikdamas griežtus bandymus, kad užtikrintų jų efektyvumą, o naujovės visada yra staigios inovacijų pabaigoje.

Naujausi asortimento papildymai pateikiami naudojant „Touch-Less“ ir „Touch-On“ ir jie nėra išimtis iš „Bilt-Hamber“ taisyklės. Pirmasis aptariamas produktas yra „Touch-Less“, ir teisinga sakyti, kad šis naujas priedas pakėlė kelis antakius vadinamuosiuose „detalių ratuose“!

Naujas „Bilt-Hamber“: be lietimo

Pagrindinė to priežastis yra ta, kur jis pagal funkcionalumą yra diapazone. Patyrę „Bilt-Hamber“ entuziastai gerai žinos tvirtai sukurtą priešplovimo valiklį, kuris yra „Auto-Foam“, tačiau kas skiria seną nuo naujojo ir ar „Touch-Less“ yra „Auto Foam“ pakaitalas?

Atsakymas į tai – ne! Jums nereikės jaudintis dėl to, kad „Auto-Foam“ greitai išnyks. Nors gaminiuose yra panašumų, jų funkcijos ir valymo savybės tikrai skiriasi. „Touch-Less“ negamina tokio pat laiko ar putų storio, koks yra „Auto Foam“, o plonesnis, cukraus pagrindu pagamintas tirpalas šiek tiek greičiau nuslys nuo paviršių. Tai nereiškia, kad tai nėra valymas. Sprogdinant gaminį slėgine plovimo mašina, bus atskleisti visi nešvarumai, kuriuos jis saugiai pašalino.

Patys Biltas-Hamberis netgi sakė, kad jei jūs klausiate, kas yra geresnis valiklis, atsakymas daugiausia priklausys nuo eismo filmo, kuris yra apdorojamas, tipo. Matydamas, kad šis yra tikėjimas, pažvelk į šį paprastą testą, kurį Bilt-Hamberio karstai sudarė, kad pamatytumėte, kaip tiksliai abu palyginami užsispyrusio eismo filmo uždengtame darbiniame furgone, čia.

Naujas „Bilt-Hamber“: „Touch-On“

Antroji naujos „Bilt-Hamber“ patirties dalis suteikiama naudojant „Touch-On“. Tai yra dažų apsaugos produktas, sukurtas skalbimo etapui, kuriame yra keramikos formulė. Jį galima tepti arba naudojant putplasčio antgalį jūsų slėgio plovyklėje, arba naudojant paprastą kibirų plovimo priemonę. „Touch-On“ paketą sudaro 10 paketėlių, rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip kartą per mėnesį. Praėjo šiek tiek laiko, kai galime prisiminti, kad matėme tokios formos produktą ir jis mums labiau patinka.

Supakavus maišelį ir pridėjus norimą tepimo įrankį, ar tai būtų kibiras, ar putplasčio špagatas, paprastumas reiškia, kad nėra painiavos dėl tinkamo produkto kiekio deponavimo. Tai reiškia, kad jūs niekada negavote papildomos rizikos per daug naudoti produktą ar išsekti greičiau nei turėtumėte.

„Touch-On“ tikslas yra naudoti skalbimo etape, pritaikius „Touch-Less“. Tinkamai paruoštais paviršiais „Touch-On“ sumaišomas su vandeniu panašiai kaip šampūnas ir tepamas. „Touch-On“ nėra ypatingai putplastis (šis produktas eina kartu su bet kokiu keramikos pagrindu pagamintu gaminiu), tačiau jo makaronų plovimo pirštinė tikrai lengvai slinks per paviršių. Prieš tai nežinodami, jau pereidami į džiovinimo etapą, aiškiai matote, kaip lengvai galite apklijuoti aukštos kokybės rankšluostį aplink automobilį.

„Touch-Less“ 19,95 svarai

„Touch-Less“ yra naujausia ekologiška „Bilt-Hamber“ iš anksto švari sniego plovimo priemonė, kurią galima užpurkšti purškikliu arba paleidikliu. Biologiškai skaidomas cukraus pagrindo produktas, naudojamas paprastai 4% PIR, užtikrina išskirtinį visų automobilių išorės dažų valymo lygį. Skirtingai nei kiti naftos chemijos pagrindo valikliai, „Touch-Less“ suteikia nemokamą ir lengvą skalavimą, sumažindamas pastangų, reikalingų vėlesniems kibirų plovimams, ir padeda po apdorojimo efektyviau susirišti. „Touch-Less“ sudėtyje taip pat yra korozijos inhibitorių, jo pH yra ~ 12 ir jame nėra fosfatų, tirpiklių, NTA ar kaustinės sodos.

„Touch-Less“ sukurtas tam, kad būtų galima aukščiausio lygio ir paprastą naujausio „Bilt-Hamber“ dažų apsaugos produkto „Touch-On“ pritaikymą.

 • Ekologiškas aukšto slėgio plovimo įrenginys, iš anksto valomas, putojantis sniegu
 • Biologiškai skaidomas ir cukraus pagrindu
 • Sudėtyje yra korozijos inhibitorių
 • pH ~ 12, „Touch-Less“ neturi fosfatų, tirpiklių, NTA ar kaustinės sodos
 • Palengvina vėlesnių kibirų plovimų pastangas ir padeda susieti po apdorojimo

Prisilietimas 11,95 svaro

 • Šampūno pagrindu pagamintas dažų apsaugos tirpalas
 • Mažai putojantis
 • Galingas ploviklis
 • Padeda pasiekti puikių bekontakčių rezultatų
 • Vandens pagrindu, be alkoholio ar naftos cheminių tirpiklių

Naujausias „Bilt-Hamber“ apsaugos nuo dažų ir šampūno produktas „Touch-On“ gali būti naudojamas naudojant slėginį ploviklį, purškimo purškiklį, paleidiklį ar kibirą ir užtikrina ilgalaikę hidrofobinę keraminių dažų apsaugą. Mažai putojantis, galingas ploviklis veikia kartu su antrosios pakopos kibirų plovikliais, kad būtų toliau valomi dažai, tuo pačiu metu naudojant apsaugą. Užtepus „Touch-On“ nešvarumus išlaisvinančios savybės veikia kartu su „Bilt-Hamber Touch-Less“ paskesnėmis skalbimo procedūromis, kad pasiektų puikių bekontakčių rezultatų. Produktas yra vienas dozės dydžio 30 ml paketėlis ir rekomenduojamas naudoti ne dažniau kaip kartą per mėnesį. „Touch-On“ yra vandens pagrindu, nėra degi ir neturi alkoholio ar naftos cheminių tirpiklių.

Rekomenduojama naudoti pritaikius „Bilt-Hamber Touch-Less“.

 • Šampūno pagrindu pagamintas dažų apsaugos tirpalas
 • Mažai putojantis
 • Galingas ploviklis
 • Padeda pasiekti puikių bekontakčių rezultatų
 • Vandens pagrindu, be alkoholio ar naftos cheminių tirpiklių

Visą „Bilt-Hamber“ gaminių asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“, kad gautumėte geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.