„Farécla“ „G3 Pro“ įvadinis rinkinys dabar prieinamas UF

Natūralu, kad mes mėgstame gerą automobilio priežiūros rinkinį čia, UF, ir kai Farécla papasakojo mums apie savo naujausią asortimento papildymą „G3 Pro įvadinį rinkinį“, mes, be abejo, buvome labai susijaudinę!

„G3 Pro“ įvadinis rinkinys

Pateikiant didžiulius 15 gaminių, kartu su nemokamu „Detailing Kit Bag“ krepšiu, automobilių priežiūros rinkiniai iš tikrųjų nėra daug išsamesni. Čia trumpai apžvelgiami keli svarbiausi akcentai, kurių turite laukti!

Kas yra „G3 Pro“ įvadiniame rinkinyje?

Gerai, viskas, ko reikia, kad visapusiškai išvalytumėte savo automobilio vidų ir išorę nuo viršaus iki apačios! Kaip sako patys Farécla, „Sukurkite savo šedevrą“ naudodami šį kruopščiai parengtų detalių gaminių pasirinkimą, kurie leis jums valyti, atkurti ir baigti.

„G3 Pro“ įvadinis rinkinys

Valykite, atkurkite ir baigkite naudodami „G3 Pro“

Matydami, kad „G3 Pro“ įvadiniame rinkinyje yra tokia gausybė produktų, galvojome, kad norime apetitui pakelti po vieną iš kategorijų „Švarus“, „Atkurti“ ir „Baigti“. Be abejo, galite įsigyti šiuos dalykus ir iš UF, jei prieš investuodami į visą rinkinį norite išbandyti asortimentą – visos nuorodos į mūsų internetinę parduotuvę pateikiamos žemiau.

G3 Professional sniego putos (500ml)

„G3 Professional Snow Foam“ yra pH neutralus valiklis, saugus naudoti ant visų paviršių ir dažų dangų. Tai idealiai tinka bekontakčiams valymo ir priežiūros plovimams, prieš atliekant visą išorinę priežiūrą.

Puikus putplastis minkština ir pakelia nešvarumus, todėl lengviau ir saugiau pašalinti potencialiai žalingas daleles neliečiant paviršiaus. G3 profesionalus sniego putplastis yra pH neutralus produktas ir nenutrauks jokių anksčiau užteptų sandariklių ar vaškų. Naudokite prieš šampūno ir plovimo etapą.

 • pH neutralios sniego putos, skirtos priežiūros valymui
 • Sugeria ir suminkština nešvarumus, kad išvengtų paviršiaus įbrėžimų
 • Nepašalins jau esančių vaško ar sandariklio sluoksnių
 • Be silikono – seifas dirbtuvėse

G3 Professional Cut & Wax (500ml)

„G3 Pro Cut & Wax“ yra švelnus abrazyvinis blizgiklis, kurį galima tepti rankiniu būdu rankiniu būdu arba naudojant mašininį poliruoklį, naudojant vilnos ar putplasčio pagalvėles. Puikiai tinkantis namams ar profesionaliems vartotojams, „G3 Professional Cut & Wax“ yra skirtas pašalinti nedidelius paviršiaus defektus, tokius kaip sūkurinės žymės, hologramos ir oksidacija, prieš paliekant apsauginį karnaubo vaško sluoksnį, kad blizgėtų blizgus – iš esmės atliekant 2 darbus iš 1 .

 • „Viskas viename“ pjovimo lakas, blizgesio stipriklis ir dažų apsauga
 • Lengva vieno žingsnio programa
 • Be silikono – seifas dirbtuvėse
 • Tepkite ranka arba mašininiu poliruokliu
 • Tinka namų vartotojams ar profesionalams

G3 Professional purškiamas vaškas (500ml)

G3 Pro purškiamas vaškas padidina paviršiaus blizgesio lygį ir prailgina anksčiau padengtą vaško dangą. Produktas yra be silikono, nejautrus temperatūrai ir jame yra UV inhibitorių. „G3 Pro Spray Wax“ pasižymi puikiomis vandens atbaidymo savybėmis, kad jūsų automobilis būtų švaresnis ir ilgiau. Reikalingas minimalus produktas, o tai reiškia, kad jis yra greitas ir ekonomiškas, o šviesos rūkas nedelsiant išsijungia, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas.

 • Greitas, patogus naudoti patvarus
 • Galima naudoti ant drėgnų ar sausų dažų, gelinių sluoksnių ir lakuotų paviršių
 • Palieka „tiesiog vaškuotą“ išvaizdą
 • Nedažo gumos ar plastiko
 • Sudėtyje yra UV inhibitorių
 • Be silikono – seifas dirbtuvėse

Visą „Farécla G3 Pro“ produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.