Automobilių priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai

Automobilių priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai

Tinkami įrankiai gali sudaryti detalią sesiją arba ją nutraukti, todėl pagalvojome apie tai, kokius priedus neturėtų apžiūrėti nė vienas automobilio priežiūros entuziastas.

Skalbimo ir skalavimo kibirų rinkinys su „Grit Guards ™“ £ 28,95

Skalbimo vandenį ir skalavimo vandenį laikykite atskirai, kad nešvarumai vėl nepatektų ant dažų paviršiaus. Skalbimo vanduo išlieka švarus, o skalavimo vanduo prilaiko visą užterštumą, nuplautą nuo automobilio jūsų plovimo pirštine. Dulkių apsaugos priemonės padeda nuplėšti kruopas nuo skalbimo pirštinės ir laikyti ją kibiro apačioje. Tokiu būdu sumažėja tikimybė, kad į dažų paviršių pateks plovimo sūkuriai.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Plaunamas vanduo gali labai greitai susitepti. Pasirinkus šviesią kibirą, vanduo gali tapti nešvaresnis, o laikas pakeisti vandenį.

Automobilių priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai
 • Kaušo talpa: 2 x 20 litrų
 • Dydis (aukštis x viršutinis skersmuo x apatinis skersmuo) 35cm x 30cm x 27cm
 • Trijų kibirų (plovimo, skalavimo, ratų) „Clean Technology“ dalis

„UF Ulti-Mitt ™“ dvipusis „Merino“ plovimo antgalis 14,50 svarų

Plovimo kempinės linkusios sulaikyti nešvarumų daleles ant trinkelės paviršiaus, padidindamos tikimybę pakenkti dažams, kai šios dalelės pakartotinai trinamos pirmyn ir atgal ant dažų. Mikropluošto arba natūralios vilnos pirštinės ir įklotai suteikia geresnę apsaugą, todėl dažniausiai jie teikia pirmenybę šių dienų automobilio priežiūrai. Nesvarbu, ar automobilio priežiūros metu pasirinksite mikropluošto ar natūralios vilnos plovimo priedą, yra asmeninių pageidavimų klausimas, kaip ir „kumštinės pirštinės ar kilimėlio“ klausimas. Nesvarbu, kur eisite, įsitikinkite, kad jis turi gražią ilgą krūvą, užtikrinančią, kad purvas ir kruopelės būtų atitrauktos nuo dažų paviršiaus ir apgaubtos ilgais pluoštais. Tai apsaugo nuo užteršto paviršiaus nuo jautrios dažų dangos ir vėl sumažina tikimybę, kad atsiras plovimo sūkuriai.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Jei pasirinksite natūralaus pluošto plovimo pirštinę, įsitikinkite, kad atidžiai laikomasi priežiūros instrukcijų, kad pailgintumėte jos ilgaamžiškumą. Geriausia turėti atskirą ratų plovimo pirštinę, kad būtų išvengta kryžminio užteršimo, kuris gali pakenkti dažams.

Automobilio priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai - Nuplaukite Mitt
 • Puikiausia merino vilna
 • Itin gili krūva
 • Dvipusis
 • Švelniai pakelia purvą ir nešvarumus
 • Saugus visiems dažams ir skaidrioms dangoms
 • Pagaminta Didžiojoje Britanijoje
 • Matmenys: 225mm x 190mm x 40mm

Originalus „Wheel Woolies“ 3 dalių ratų šepetėlių rinkinys £ 45,95

Kruopščiai išvalyti ratus svarbu ne tik atsižvelgiant į bendrą automobilio išvaizdą, bet ir užtikrinant, kad ratų lakas nebūtų pažeistas. Stabdžių dulkės, kelio purvas, druskos prisideda prie rato paviršiaus blogėjimo, o ratų remontas ar pakeitimas gali būti brangus. Norint išsaugoti jų ilgaamžiškumą ir išvaizdą, labai svarbu naudoti ratų šepetį, kad būtų pašalintas visas užteršimas iš jungčių, kur stipinai susitinka su išoriniu ratlankiu, ir norint pasiekti stipinus, norint išvalyti ratlankio galą.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Automobilio priežiūros metu naudokite ilgą rankeną turintį rato šepetį su nesubraižytu įvoriu ir rankena, kad pasiektumėte lydinio stipinus. Atkreipkite dėmesį į atstumą tarp stipinų ir pasirūpinkite rato šepetėliu su galva, kuris praeis per prievartą, nes tai sutrumpins šepetėlio tarnavimo laiką.

Automobilių priežiūros aksesuarai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai - ratų vilnos
 • Itin minkštos polipropileno pluošto galvutės
 • Itin stiprios lanksčios nesubraižytos rankenos
 • 100% be metalo
 • Tinka visų tipų ratams ir apdailai
 • Atsparus chemikalams

UF ypač minkštas mikropluošto džiovinimo rankšluostis nuo 5,95 svarų

Natūralios zomšos odos yra daug laiko reikalaujančios, sudėtingos naudoti, taip pat gali nulupti apsauginius vaško sluoksnius. Džiovinimo rankšluosčius galima plauti skalbimo mašinoje ir daug patogiau naudoti vašką. Automobilio priežiūros seansui rinkitės vaflinį rankšluostį, kurio tekstūra naudojama milžiniškam vandens kiekiui sugerti, arba mikropluoštą su stora krūva. Kuo storesnė krūva, tuo daugiau vandens ji sugers.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Skalbdami džiovinimo rankšluosčius ir mikropluoštai, nenaudokite minkštiklio, nes juose yra druskų, kurios gali pakenkti dažams. Verčiau naudokite tam skirtą mikropluoštas skalbkite, nes galite būti tikri, kad nebus jokių chemikalų, dėl kurių rankšluosčiai sukietėtų.

Automobilio priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai - džiovinimo rankšluostis
 • Svoris: 500g / m²
 • Medžiaga: 70% poliesteris / 30% poliamidas

UF mikropluošto šlifavimo vilna sumaišyta 10,95 svaro

Kalbant apie mikropluoštus, niekada negali būti pakankamai. Nuo visos junginių, poliravimo priemonių, vaškų ir hermetikų pašalinimo iki apdailos gaminių ir metalo valiklių šlifavimo – visos dienos detalėms gali prireikti dešimties ar daugiau mikropluoštų. Išsekimas viduryje detalių gali būti varginantis, todėl būtina įsitikinti, kad turite po ranka! Apsvarstykite galimybę investuoti ir į langų skudurėlius. Jie yra specialiai suprojektuoti taip, kad būtų geriau „įkandami“, kad būtų užtikrinta, jog nešvarumai pašalinami, o langų ploviklis tolygiai pasiskirsto prieš sugeriant.

UF Detailer viršutinis patarimas: Pasirinkite skirtingų spalvų mikropluoštus, rezervuodami konkrečias spalvas konkretiems darbams: juoda – poliravimui, mėlyna – vaškui ar sandarikliui, raudona – interjerui ir tt mikropluošto, kuriame yra lako likučių. Valydami langus, valykite vidų horizontaliais judesiais, o išorę – vertikaliais judesiais. Tokiu būdu, jei rasite tepinėlių, jų kryptis jums pasakys, ar jie viduje, ar išorėje.

Automobilių priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai
 • Poliravimo priemonių pašalinimas
 • Švelninamasis vaškas ir hermetikai
 • Greitas detalių ruošimas
 • Stiklo valymas
 • Džiovinimas

„Auto Finesse Pro“ maišymo butelis 3,95 svarai

Jei perkate detalesnius gaminius didesniais dydžiais, gali būti sunku juos tvarkyti. Kai kurie detalūs produktai yra koncentruoti ir juos reikia skiesti. Dėl to palikus kai kuriuos atsarginius maišymo butelius gali būti lengviau gyventi.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Rinkitės maišymo butelius su chemikalams atspariais purkštuvais, kad įsitikintumėte, jog jie tinka bet kokio tipo gaminiams, pradedant ratų valikliais ir geležies valikliais, baigiant greitomis detalėmis. Etiketėse nurodykite savo butelius, kad būtų išvengta produktų maišymo toliau žemyn linijos. Pasirinkus maišymo butelius, kurie purškiami ant „išspausti“ ir „paleidžiant“ gaiduką, sumažės rankų nuovargis.

Automobilių priežiūros priedai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai
 • 1 litro talpa
 • Naudingi matavimų žymėjimai 100 ml intervalais
 • „Premium Auto Finesse“ juoda gaiduko galvutė

„Farecla G3 PRO“ aplikatorių vaflių įklotai (2 pak.) 8,00 £

Nuo vaško iki hermetikų, plastikinių tvarsčių iki metalinių lakų, junginių iki padangų tvarsčių, aplikatoriaus įklotų yra neatsiejama detalizavimo proceso dalis. Skirtingos medžiagos yra pagamintos iš putplasčio, mikropluošto ir mikroląstelių, todėl jas galima naudoti įvairių tipų gaminiams, todėl pasirinkimas yra geras.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Jei jūsų mikrosuzdelių aplikatorius yra audinys, apvyniokite jį kietu putplasčio bloku, kad turėtumėte ką tinkamai laikyti. Šios rūšies medžiaga geriausiai tinka nano keramikos sandarikliams dengti, tačiau būtinai meskite juos, kai tik sandarikliai sukietės ant audinio, jie subraižys dažus.

Aksesuarai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai
 • Padidina efektyvumą ir sumažina pastangas naudojant G3 produktus
 • Padeda sumažinti švaistymą
 • Greitai pasiekia geriausią apdailą
 • „White Pad“ yra įbrėžimų šalinimo ar atnaujinimo produktams
 • Juodoji trinkelė pridedama prie vaško

„Auto Finesse Hog“ plaukų detalizavimo šepetėliai (pora) 25,00 svarai

Šepečiai yra puiki priemonė valant ženklelius ir groteles, kurios gali sulaikyti nešvarumus ir mikropluošto pūkus. Jie naudingi aplink išorinį apdailą ir detales, jie taip pat naudingi dulkinant interjerą, ypač aplink oro angas, paleidimo / sustabdymo mygtukus ir indikatoriaus stiebus.

UF išsamesnis viršutinis patarimas: Laikykite teptukus su skirtingo dydžio galvutėmis skirtingiems darbams. Paženklinkite savo šepečiais, kad žinotumėte, kurie yra skirti naudoti automobilio išorėje, o kurie skirti interjerui.

Aksesuarai, kuriuos būtina įsigyti, ir išsamūs patarimai
 • Minkšti šeriai nesubraižys jautraus paviršiaus
 • Ilgi šeriai leidžia geriau patekti į ankštas vietas
 • Be metalo – nailono įvorė ir klijuoti, neausti šereliai, kad ramybė būtų nebraižoma
 • 2 šepečiai 25x200mm

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.