Nauji automobilių priežiūros produktai įtraukti į UF švarių technologijų asortimentą

Atėjo laikas mėgautis dar keliais naujais automobilio priežiūros gaminiais, nes tai yra mūsų pačių vidaus „Clean Technology“ pasiūlymas.

Teisingai, pasisekę mūsų pirmosios produktų serijos, kruopščiai sukurtos ir išbandytos mūsų „Brands Hatch Studio“, sėkmė, įskaitant tokius kaip „UF Pure Shampoo“, „UF Iron + Fallout Remover“ ir „UF Safe Wheel Cleaner“, mes pagalvojome, kad laikas pridėti dar kelios eilutės prie detalizuojančio arsenalo.

Naujieji gaminiai suteiks viską, ko reikia, kad neteptumėte šnypščiančio švaraus stiklo ir dažų, taip pat patvarią apsauginę hidrofobinę dangą, kuri tarnaus 3-6 mėnesius, atsižvelgiant į jūsų nuolatinę priežiūrą.

Čia rasite naują trijulę, įskaitant greitas nuorodas, kad galėtumėte jas greitai įdėti į savo krepšį ir slenksčio!

„Quick Detailer“ + 9,95 svarai

„UF Quick Detailer +“ yra labai išplėtota ir išbandyta įmonės komandos. Ji prisijungia prie mūsų besiplečiančio „Clean Technology“ produktų asortimento.

„Quick Detailer +“ lengvai pašalina pirštų atspaudus, lengvas dulkes ar dėmeles nuo dažų ir tuo pačiu padidina blizgesį ir slankumą, taip pat sustiprina esamus vaško ir keramikos sandariklio sluoksnius. „Quick Detailer +“ taip pat suteikia universalumo, nes jį galima sėkmingai naudoti kaip molio tepalą, suteikiantį slidžią sklandžią vartotojo patirtį per išorines plokštes ar stiklą.

Automobilių priežiūros produktai - „Quick Detailer +“
 • Prideda blizgesį, blizgesį ir aptakumą
 • Seifas nuo vaško ir keramikos
 • Lengvai pašalina gėlo vandens dėmes
 • Lėtas garavimas, kad būtų lengva naudoti
 • Saugiai pakelia pirštų atspaudus ir dulkes
 • Tinka naudoti kaip molio tepalą

Skaidrus stiklo valiklis £ 9,95

„UF Clear Glass Cleaner“ yra labai išplėtota ir išbandyta įmonės komandos. Ji prisijungia prie mūsų plečiamo „Clean Technology“ produktų asortimento.

Puikiai tinkantis automobilio priežiūros entuziastams namuose ar profesionalams, kuriems kasdien reikalinga kokybė, „Clear Glass Cleaner“ greitai pašalina pirštų atspaudus, vandens dėmes ir vabzdžių liekanas, todėl langai tampa švarūs, putojantys ir be dryžių. Be tepimo formulę galima lengvai pritaikyti ant vidinio ar išorinio stiklo, o lėtai garuojantis gaminys tampa ypač lengvas ir įspūdingas.

Automobilių priežiūros priemonės - skaidraus stiklo valiklis
 • Be tepinių formulė
 • Pašalina aliejus, vaškus ir vandens dėmes
 • Lėtas garavimas, kad būtų lengva naudoti
 • Tinka vidaus ir išorės stiklams
 • Saugus naudoti ant tamsintų langų

„Ultimate Spray Sealant“ 14,95 svarai

„UF Ultimate Spray Sealant“ yra labai išplėtotas ir išbandytas įmonės komandos, ir jis prisijungia prie mūsų besiplečiančio „Clean Technology“ produktų asortimento.

Lengvai tepamas „Ultimate Spray Sealant“ yra paprastas purškiamas sprendimas namų vartotojams ar profesionalams, norintiems greitai apklijuoti transporto priemonę ir apsaugoti ją nuo nepatogių orų, cheminių medžiagų plovimo ar UV spindulių.

„Ultimate Spray Sealant“ yra labai efektyvus atskiras sandariklis, tačiau taip pat gerai veiks, kai jis bus tepamas ant paviršių, ant kurio yra bet kokie jau turimi sandarikliai ar vaškai. Sukurtas naudoti po to, kai transporto priemonė yra nuplauta, produktas suteiks hidrofobinį sluoksnį, sukurdamas cheminį ryšį, kuris atnaujins, atgaivins ir padidins blizgesio lygį.

Automobilių priežiūros priemonės - „Ultimate Spray Sealant“
 • Lengva tepti, purkšti ir nuplauti
 • Apsaugo nuo UV spindulių, plovimo chemikalų ir atmosferos poveikio
 • Patvarumas, 3-6 mėnesiai
 • Galima naudoti kaip atskirą gaminį
 • Suderinamas su vašku ir hermetiku

Visą UF produktų asortimentą galite rasti čia.

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.