led barai instlaiavimas

Varikliniai žibintai, tokie kaip prožektoriai ir LED bar šviesos juostos, yra geriausias važiavimo šviesos sprendimas kiekvienai transporto priemonei. Nuo sunkvežimių ir keturių ratų pavarų iki sportinių automobilių ir šeimos sedanų. Transporto priemonės savininkas yra atsakingas už atitinkamų valstybės ir teritorijos taisyklių ir nuostatų laikymąsi. Šviesos juostos rekomenduojamos naudoti tik bekelėje.

Led barai instliavimas

Juos prijungti nebūtinai bus sunku, jei turite tinkamus įrankius ir priedus. Mes rekomenduojame naudoti važiavimo šviesos diržus, kuriuose naudojamas paprastas „plug-n-play“ dizainas, o tai reiškia, kad visas sunkus darbas jau atliktas ir jums nereikia praleisti valandų laidų. Komplektas veikia paliesdami jūsų automobilio žibintų grandinę ir maitina jūsų tolimųjų šviesų energiją tiesiai į jūsų važiavimo šviesą. Taip pat turėsite galimybę visiškai išjungti šviesą naudodami pagrindinį jungiklį.

LED šviesos juostos pakinktai

Kur galiu pritvirtinti savo LED šviesos juostą?

Visose Australijos valstijose ir Naujojoje Zelandijoje papildomi tolimieji žibintai, rūko žibintai ar darbiniai žibintai turi būti sumontuoti taip, kad jie:

 • Užblokuokite vairuotojo kelią į kelią
 • Laikykitės taip, kad sužeistumėte šalia transporto priemonės esantį asmenį.

Be šių pagrindinių reikalavimų, kiekviena valstybė ar teritorija turi savo įstatymus, reglamentuojančius papildomo apšvietimo naudojimą ir išdėstymą, įskaitant kai kuriuos specifinius parametrus aplink LED šviesos juostas. Prieš pasirinkdami LED šviesos juostos vietą, būtinai patikrinkite vietos valdžios reikalavimus.

Kiek LED šviesos juostų galiu legaliai turėti?

Transporto priemonės Australijoje turi atitikti Australijos projektavimo taisykles (ADR), kurios yra „nacionaliniai transporto priemonių saugos, vagysčių ir išmetamųjų teršalų standartai“, kuriuos nustato federalinė vyriausybė. Skirtingose ​​valstijose keliami skirtingi reikalavimai dėl teisėtai leidžiamo važiavimo žibintų išdėstymo, o federalinis maksimalus yra keturi papildomi važiavimo žibintai (virš gamyklos apšvietimo). Atitinkamose ADR šviesos juostos apibūdinamos kaip „viena lempa, jei visi šviesos diodai veikia kartu. Jei šviesos diodas turi skirtingas dalis ar skyrius, kuriuos galima įjungti arba išjungti nepriklausomai nuo kitų dalių (kartais vadinamų perjungiamais), tada kiekvienas nepriklausomai valdoma sekcija laikoma žibintu „.

Naujojoje Zelandijoje LED strypai gali būti montuojami kaip darbiniai žibintai įvairiais deriniais ir be teisinių apribojimų skaičiui. Tačiau jų negalima prijungti prie žibintų. Jei jie naudojami kaip priekiniai žibintai, jie turi būti naudojami poromis (abiejose transporto priemonės priekio pusėse), o žibintų, kurie gali veikti bet kuriuo metu, skaičius yra ribojamas – daugiau informacijos ieškokite NZTA informaciniame lape.

Sumontuotos važiavimo šviesos pozicijos

Lengvieji įstatymai pagal valstybės teritoriją

Norėdami sužinoti, kas yra teisėta jūsų valstybėje, vadovaukitės aukščiau pateikta schema ir žemiau pateikta informacija. Be to, būtinai patikrinkite valstybės svetainę, nes jos gali keistis.

 • Sumontuoti žibintai prie Jutos sporto barų
 • Sumontuoti žibintai prie stogo arba stogo bagažinės
 • Sumontuoti žibintai, išsikišę iš buliaus viršaus
 • Į priekį nukreipti žibintai, kurie neišsikiša aukštyn ar į išorę nuo bulių juostos
 • ACT – Australijos sostinės teritorija: žibintai yra legalūs tik 4.
 • NSW – Naujasis Pietų Velsas: žibintai yra legalūs 2 ir 4.
 • QLD – Kvinslandas: žibintai yra legalūs 2 ir 4.
 • VIC – Viktorija: Šviesos yra legalios 4.
 • NT – šiaurinė teritorija: 1, 2 ir 4 lemputės yra legalios.
 • TAS – Tasmanija: žibintai yra legalūs 4.
 • WA – Vakarų Australija: 1, 2 ir 4 lemputės yra legalios.
 • SA – Pietų Australija: 1, 2 ir 4 lemputės yra legalios.

Sumontuotas LED šviesos baras

Ar galite važiuoti su įjungta LED šviesos juosta?

Priklausomai nuo valstijos ar teritorijos, kurioje gyvenate, galite važiuoti su įjungta LED šviesos juosta, kai esate prijungtas tik prie tolimųjų šviesų. Jei norite įsitikinti, kad nesilaužote, žiūrėkite vyriausybės informacinius lapus apie savo teritoriją. įstatymas. Būkite protingas ir nevažinėkite apakindami kitus vairuotojus, o naudodamiesi įstatymais naudokitės artimosiomis šviesomis, kai priekaištaujate kitoms transporto priemonėms.

Ar galite naudoti šviesos juostą kaip priekinius žibintus?

Kai kuriose teritorijose šviesos strypai gali būti naudojami kaip papildomi tolimieji žibintai; tačiau šiuo metu jie neturi būti naudojami vietoje OEM žibintų bet kurioje Australijos valstijoje. Naujojoje Zelandijoje galite naudoti LED žibintus kaip papildomus tolimųjų šviesų žibintus. Vis dėlto tai turi atitikti specialius teisinius reikalavimus – informacijos apie tai, kokia LED priekinių žibintų sąranka yra tinkama naudoti keliuose Naujosios Zelandijos keliuose, rasite NZTA svetainėje.