„Jaguar“ E tipo dažų paruošimas ir taisymas su Joe Huntley

Plačiai vertinamas kaip viena gražiausių visų laikų motorinių transporto priemonių, nedažnai atsiranda galimybė detaliau apibūdinti „Jaguar E-Type“. Taigi, kai Joe Huntley pasisekė gauti galimybę dirbti su šia nuostabia 2 serija blizgiai raudonai, natūraliai jis pajuto pasirodantį vaizdo įrašą!

Šio „Jaguar E-Type“ ratų valymo procesas užtruko Joe vienai valandai per kampą. Išmeskite visus kitus šios išsamios išsamios kelionės aspektus, kurie buvo reikalingi, o valandos greitai artės. Geros naujienos yra tai, kad šia proga gauname papildomą dviejų dalių vaizdo įrašo skanėstą!

Šiame pirmame leidime Joe atlieka kruopštų išankstinį skalbimą ir plovimą, prieš padėdamas „Jaguar“ prožektorių, kad ištirtų „senovinių“ dažų būklę.

Savo kanale galite peržiūrėti ankstesnius Joe vaizdo įrašus „YouTube“, kuriuose pateikiami paprasti produktų vadovai ir dėmesys procesams. Joe Huntley „YouTube“ detalizuotojas. Kol kas mes pradėsime dėmesį pirmajai daliai. Tai ne vienas, ko norėsite praleisti! Pakelkite kojas ir mėgaukitės visu toliau pateiktu vaizdo įrašu.

„Jaguar E-Type“ išsamios informacijos ir dažų taisymo 1 dalis

Mes išvardijome kai kuriuos produktus, kuriuos Joe naudojo „Jaguar E-Type 1“ dalyje, įskaitant keletą pagrindinių elementų, naudojamų priešplovimo, plovimo ir poliravimo mašinoje etape. Jei neturėjote pakankamai laiko, kad galėtumėte peržiūrėti išsamų vaizdo įrašą, žemiau esančiuose produktuose pateikėme keletą patogių nuorodų, pabrėždami, kur jie naudojami.

„Bilt-Hamber Surfex HD“ nuo 10,95 svarų

„Bilt Hamber“ „Surfex HD“ yra biologiškai skaidomas, netoksiškas valiklis, skirtas pašalinti sunkiausius tepalus ir alyvos pagrindo užterštumą nenaudojant tirpiklių. Kadangi jis yra vandens pagrindo, „Surfex HD“ taip pat veiksmingas organinėms ar vandens nuosėdoms.

Tvarkingai naudokite visus sunkius automobilių, komercinių ar buitinių valymo darbus. „Surfex HD“ taip pat gali būti skiedžiamas atliekant lengvesnius valymo darbus, pvz., Dažus, ratus, padangas, interjero audinius ir kilimus ir kt.

Žiūrėti Joe naudojant „Bilt-Hamber Surfex HD“

„Jaguar E-Type“
 • Biologiškai skaidomas, netoksiškas valiklis
 • Pašalina sunkius tepalus ir alyvos pagrindo užterštumą
 • Gali būti naudojamas tvarkingai, jei reikia kietesnių nešvarumų, arba praskiestas, jei reikia lengvesnių valymo darbų

UF grynas šampūnas nuo 9,95 svarų

„UF Pure“ šampūnas buvo sukurtas ir išbandytas „UF Studio“, daugiau nei per dvejus metus, namų detalizavimo komandoje! Taigi dabar UF gali pristatyti geriausias „Clean Technology“ technologijas tiesiai automobilio priežiūros entuziastams namuose!

Kelių purvas, pramoninis ir aplinkos užterštumas yra potencialiai kenksmingas dažams, todėl reguliarus plovimas yra būtinas norint išlaikyti ne tik transporto priemonės išvaizdą, bet ir skaidraus sluoksnio vientisumą. „Pure Shampoo“ naudoja kosmetikos kokybės ingredientus, kad būtų galima plauti tepalus, padedančius pašalinti užterštumą, kartu sumažinant trintį ir sumažinant galimybę subraižyti ar sukti dažus. Sukurtas be blizgesio stipriklių, karnaubos ar kitų nereikalingų priedų, „UF Pure Shampoo“ šampūnas visiškai nuplaunamas nepaliekant likučių, kurie gali paveikti blizgesio lygį ir trukdyti naudoti hermetikus ar vašką.

Žiūrėk, kaip Joe naudoja „UF Pure Shampoo“

„Jaguar E-Type“
 • pH neutralus – nešvarumams pašalinti nepasikliauja rūgštinėmis ar šarminėmis kompozicijomis
 • Sukūrė ir išbandė profesionalūs detalininkai
 • Specialiai sukurtas natūraliems vaškams ir keraminėms dangoms papildyti
 • Kosmetikos klasės ingredientai švelniai nuvalo nešvarumus, nešvarumus ir užterštumą
 • Be fosfatų ir parabenų
 • Itin švelni formulė sumažina trintį plovimo metu – padeda išvengti sukimosi žymių
 • Didelis putojimas – pašalina purvą nuo dažų paviršiaus

Vadinamas „BigFoot“, atsižvelgiant į ypač didelį 15 mm metimą, „LHR 15ES“ buvo sukurtas atsižvelgiant į detalių rinką. Didesnė orbita leidžia dirbti didesnėse vietose, sutrumpinant darbo laiką, tuo pačiu lengvai valdant išlenktus paviršius. „Velcro“ atraminė plokštė leidžia greitai ir lengvai pakeisti kaladėles, o ergonomiškas dizainas sumažina nuovargį, todėl „BigFoot“ yra „būtinas“ poliravimo įrankis, skirtas bet kokiam detalių profesionalui ar entuziastui, norinčiam išlaikyti savo automobilį „salone“.

Žiūrėk, kaip Džo naudoja RUPES „BigFoot LHR 15ES Mark I“

„Jaguar E-Type“
 • Pasiekite rezultatus be sūkurių per 40% mažiau darbo laiko
 • Norint pasiekti geresnių rezultatų, sunaudojama mažiau produktų
 • Didelė 15 mm orbita – didesnis darbinis plotas ir sumažinta vibracija
 • Puikus galios ir svorio santykis – greitesnis darbo laikas
 • Minkšta pradžia – išvengiama produkto stropavimo
 • Elektroninis grįžtamojo ryšio valdymas, kad rezultatai būtų tolygesni
 • Ergonomiškas dizainas apsaugo nuo nuovargio dirbant ilgesnį laiką
 • Apsauga nuo sukimosi padeda išvengti hologramų įvedimo
 • Tiekiama su poliuretano pagrindo plokšte

„Koch-Chemie H9.01 Heavy Cut“ nuo 12,95 svarų

H9.01 „Heavy Cut“ yra sunkus pjovimo mišinys, idealiai tinkamas pašalinti sunkias pjūvis, pašalinti gilius įbrėžimus, efektyviai pašalinti dažų rūkus ir šlifuoti iki 1200 grūdų pėdsakus. Dėl savo abrazyvinių grūdelių „Heavy Cut 9.01“ pasiekia ypač aukštą pjovimo lygį su puikiu blizgesio lygiu ir gali būti ilgai poliruojamas, neprilipęs. Tinka visų tipų dažams (minkštiems ir atspariems įbrėžimams) ir idealiai tinka naudoti su šiuo „Jaguar E-Type“.

Žiūrėk Joe naudodamas „Koch-Chemie H9.01 Heavy Cut“

Koch-Chemie H9
 • Sunkus pjovimo mišinys greitai pašalina labai patyrusius defektus
 • Tinka naudoti visų tipų dažams, įskaitant minkštus ir atsparius įbrėžimams
 • Sujungia aukštą pjovimo galią ir aukštą galutinį blizgesį
 • Mažai dulkių ir mažai lazdelių

Apsilankykite „Ultimate Finish“ ir gaukite geriausių automobilių priežiūros ir detalių produktų visame pasaulyje.

Turite klausimų apie kurį nors iš mūsų produktų? El. Paštu sales@theultimatefinish.co.uk arba skambinkite 01474 360 360.
Mūsų komanda yra pasirengusi nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val.